“Miejsce warte polecenia”

Restauracja Zielona Prowansja
Nr 3 wśród 18 Restauracje (Wolsztyn)

Pierwsze, co rzuca się w oczy po wejściu do środka to urocze dekoracje. Przyjemne miejsce, warte polecenia na smaczny obiad. Bardzo dobra lemoniada. Miła obsługa.

Dziękujemy, jolanta_jg

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa. Jedzenie podawane w ciekawy sposób, porcje solidne. Byliśmy z rodziną 6-osobową i dania otrzymaliśmy w jednym czasie. Wszystko było przepyszne. Z chęcią tam wrócimy. Klimatyczny taras.

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Zaskakująco duża porcja pierogów ze szpinakiem, wyśmienite borowiki w cieście francuskim, przepyszne desery. Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Izabela_Sz-ka
Zrecenzowano 9 maja 2019

Byliśmy w restauracji w trakcie majówki(na zewnątrz padał deszcz, a w "zimowym ogrodzie" czuliśmy się jak na wakacjach za granicą). Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podań, jedno czego mi zabrakło do pełni szczęścia to choćby mały kącik dla dzieci. Obsługa bardzo miła i pomocna. Po zajetosci stolików sądzę że trzeba zadzwonić i zamówić stolik. Jadąc kolejnym razem do Wolsztyna na pewno odwiedzimy to miejsce raz jeszcze :) polecam

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce w Wolsztynie. Karta bardzo niejednoznaczna - od zup i przystawek tajskich, poprzez kuchnię Polską a skończywszy na klasycznej włoszczyźnie... Ale smacznie, trochę drogo, obsługa mogłaby być bardziej ogarnięta... Ale warto, zajadę jeszcze.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MarcinWrocPL

Restauracja Zielona Prowansja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolsztyn, Wielkopolska

Wolsztyn, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielona Prowansja? Podziel się wrażeniami!