“Dobre jedzenie, spore porcje, rozsądne ceny”
Restauracja Pico Bello — recenzja

Restauracja Pico Bello
Nr 5 wśród 18 Restauracje (Wolsztyn)
Kuchnie: Pizza
Zrecenzowano 2 września 2019

Świetne miejsce na spotkanie w większym gronie. Miła obsługa, dobre jedzenie, większość zamówionych przez nas potraw była wyśmienita, ewentualnie "tylko" bardzo dobra ;)
Porcje słusznych rozmiarów, ale w rozsądnych pieniądzach. Trochę mają problem z kolejnością wydań, ale ww rzeczy zamazują to niedociągnięcie. Polecam!

Dziękujemy, Ja_men_123

Zrecenzowano 24 lutego 2019

jedzenie mają super. zamówienie telefonicznie również szybko zrealizowane , posiłki przywiezione ciepłe ( nie jak gdzie indziej ). Polecam gyrosa i hamburgera

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ANDRZEJ29101977
Zrecenzowano 7 października 2018

Jedynie krem z selera był dobry, chociaż wymagał więcej przypraw, a na stole tylko pieprz i sól. Dorsz chyba nie był smażony po rozmrożeniu, raczej wcześniej i z mikrofalówki sądząc po czasie podania i suchości. Pesto do tego nie pasuje. Kaszy chyba pół kg. Natomiast penne z białą kiełbasą, boczkiem i pomidorami, nijakim sosem to kompletna porażka. Po co tyle składników i to pewnie z zamrażarki. Mimo głodu po trzygodzinnym, szybkim spacerze, zjadłem tylko jedną trzecią.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Janusz M
Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz koleiny zdecydowanie na plus bardo duże porcje, świetna obsługa, jedzenie bardzo dobre. Ta restauracja nigdy nam się nie znudzi za każdym razem pysznie

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kukolsss
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Wolsztynie przejazdem i sprawdzając recenzje zdecydowaliśmy się na Pico Bello. To był zły wybór. Do dzisiaj tajemnica dla mnie pozostaje, jak lokal specjalizujący się w pizzy może nie potrafić jej robić. To co miało być prosta pizzą z szynka parmenską okazało się grubym, mokrym ciastem z tłusta, chemiczna polska wędliną, które w całości zostawiłem mimo tego, ze byłem głodny. Lepiej sprawa wyglada z sałatkami, ale mimo wszystko proponuje omijać to miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, michalk508

Restauracja Pico Bello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wolsztyn, Wielkopolska

Wolsztyn, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Pico Bello? Podziel się wrażeniami!