Tu faktycznie rośnie kawa i .....

Na północnym -wschodzie wyspy położona jest cudowna ,zielona Dolina Agaete. Dojazd do Finci La Laja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Iwona P
Kassel, Niemcy
Kraina kawy i wina

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
mkulaw

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Piękne miejsce z dala od turystycznego zgiełku. Polecam skorzystać z przewodnika, który oprowadzi po plantacji kawy a także opowie o uprawie pomarańczy, bananów, awokado, papai i papajo a także produkcji wina. Na koniec pozostaje degustacja 4 rodzajów win, kawy, sera, metki z chorizo, marmolady z kawy oraz domowego ciasta. Koszt to 8 euro - osoba dorosła i 4 euro – dzieci. Istnieje możliwość zakupu specjałów w lokalnym sklepiku. Na wizytę w tym miejscu trzeba przeznaczyć ok. 2 godzin.

1  Dziękujemy, mkulaw
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Świetne miejsce na popołudnie. Cena 8€ z degustacja sera, 4 rodzajów wina , proste przekąski i kawy. Polecam.

Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajrzeć tu na 2 godziny. Na poczatku mozna wypic kawę wlasnej produkcji. Następnie przewodnik pokaże i opowie o uprawianych tam: kawie,pomarańczach, mango, avocado. Na koniec degustacja 4 win z serami, dżemem kawowym. Pozdrawiamy Normę

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu ze znajomymi wspaniały czas. Wycieczka po winnicy na której dowiedzieliśmy się trochę o winach, trochę o kawie i trochę o owocach które rosły na terenie winnicy. Wszystko bardzo ciekawe ale kwintesencją wizyty była degustacja na końcu. Wino i sery wspaniałe. Po prostu cudowne popołudnie ❤️

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Janovsky
Zrecenzowano: 14 października 2018

Spokój, zieleń, widoki na góry - do tego pyszna kawa, wina, sery, ciasto. Długo można opisywać. Sama wycieczka nie jest ani bardzo długa ani męcząca. Można się dowiedzieć naprawdę wielu pożytecznych rzeczy na temat kawy, wina, owoców. W winnicy panuje tak miła i spokojna atmosfera, że nie chce się opuszczać tego miejsca. W czasie zwiedzania Gran Canarii konieczne miejsce do odwiedzenia.
Nasza nawigacja sprawdziła się perfekcyjnie. Do tego są drogowskazy . Uliczki niestety są bardzo wąskie i kręte - tylko dla doświadczonych kierowców i koniecznie mały samochód.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Krzysztof_Rudnicki