przereklamowana plaża

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
Krzysiek K
Perełka Balearów

Piękna plaża piękna woda ale trzeba wiedzieć gdzie iść 😅😅😅😅 nas zabrał znajomy który tu mieszka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
SzymonJan
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 222)

Plaża przepełniona a syf na niej jakich mało. Na zdjęciach na których widać czarne coś na piasku to właśnie ten syf, połamane drzewa i i inne resztki roślinności które śmierdzą i obrzydzają kąpiele. Parking 7 EURO.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, MACIEJ M
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

plaża jak plaża trochę przereklamowana ,parking 7euro,piaszczysta plaża ,dosyć długa niezbyt szeroka, wjeżdżałem na plażę od strony wydobycia soli Flor de sal d'es Trenc ,woda lazur głębiej są duże głazy,momentami płycizna ,bardziej mi się podobała plaża w Sa Coma

Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Brudna plaża, przepelniona. Wiele pieknych miejsc warto odwiedzić na Majorce, ale Es Trenc do nich nie należy.

1  Dziękujemy, WeronikaP1327
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża piękna woda ale trzeba wiedzieć gdzie iść nas zabrał znajomy który tu mieszka i było warto

Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Pomimo wspaniałych opisów i wielkich nadziei na rajska plażę, przywitały nas sterty słomy na brzegu, zamulone dno, mętna woda, brak infrastruktury (prysznice), piasek owszem był, ale żeby karaibski... wolne żarty. Może to kwestia pogody, kilka dni wcześniej były spore fale, ale fakty są takie jak napisałem.
Sam dojazd też jest dość nieciekawy, wąska droga, często na szerokość jednego auta. Parkin płatny. Generalnie, wielkie rozczarowanie!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Slawomir7