Śliczne

Zrecenzowano: 29 listopada 2018
krzysztofc955
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Śliczne widoki, kolory i roślinność. Dużo schodów. Przemili ludzie. Przejście przez każdą uliczkę zajmuje łącznie ok 1h.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, KamilaAnnaBakowska
Zrecenzowano: 29 listopada 2018

Jedyne takie miejsce w Alicante , trafiliśmy tam nocą , co tylko pogłębiło urokliwość tego miejsca. Obowiązkowy punkt zwiedzania.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, krzysztofc955
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tu całkiem przypadkiem schodząc ze wzgórza świętej Barbary. Miejsce do odwiedzenia przy okazji, kilka dosłownie urokliwych chatek, w zaciszu i spokoju miejskiego gwaru.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Bochenkrk
Zrecenzowano: 3 października 2018

Pięknie położona dzielnica starego miasta na tzw. podzamczu.Jest to doskonała ucieczka od miejskiego gwaru. Uliczki wąziutkie, nie ma ruchu samochodowe.Mała wspinaczka i....ładne widoki.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kasker100
Zrecenzowano: 2 października 2018

Ogólnie Alicante nas rozczarowało. Możliwe, że ma ukryte perełki, takie jak choćby Santa Cruz, ale na nie nie trafiliśmy... Honor miejscowości ratuje minidzielnica Santa Cruz z ciasnymi przejściami, ozdobiona niezliczoną ilością kwiatów w kolorowych doniczkach i po prostu naturalna. Bez sklepów z pamiątkami i restauracji. Autentyczność tej zabytkowej części miasta urzeka!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, tata_malolata