Alicante

śr., 23.10
20:00
LUB
Zamów online
Nr 13 wśród 1 852 Restauracje (Alicante)
Kuchnie: Tajska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się całą rodziną skuszeni opiniami TripAdvisor na tajski obiad. O ile dorośli bardzo lubią tajską kuchnie o tyle miałem obawy czy kilkuletnie dzieci znajdą w menu coś dla siebie. Po wejściu do restauracji zostaliśmy mile powitani przez panią kelnerkę i szybko doradziła dobre jedzenie dla dzieci.
Dzieciaki zjadały się szaszłykami z kurczaka, dorośli zaś wy próbowali prawie całe menu. Wszystkie dania były naprawdę dobre. Jedliśmy zupy, dania z ryżem oraz dania z makaronem - wszystko było pyszne.
Obsługa była bardzo miła a ceny naprawdę jak na Alicante bardzo przystępne. Sala restauracji jest klimatyzowana więc nawet upalny dzień można zajadać się gorącymi potrawami. Naprawdę polecam Jeżeli ktoś lubi tajskie potrawy to trzeba odwiedzić ten lokal. Pozdrawiam.

Dziękujemy, TomaszSu

Zrecenzowano 17 listopada 2017

Zachęceni dobrymi opiniami zaszliśmy do Thai Corner.
Nie zawiedliście i tym razem !!! :)
Pyszne jedzenie.
Zamówiliśmy PadThai i zielone curry z TOFU.
PadThai rewelacyjne, jadłem już w wielu lokalach to danie (z Tajlandią włącznie) i to było doskonałe. Dla osób nie lubiących ostrych potraw szczególnie polecam. Żona zjadła szybciej ode mnie :D nawet kelnerka była zdziwiona ;)
Zielone Curry bardzo dobre i ostre tak jak lubię :) żona wzięła dwa kęsy i nie dała by rady jeść dalej więc ostrzegam, że jest pikantne. Ale dla osób lubiących ostre jedzenie to będzie w sam raz.
Ale najważniejsze było TOFU. No tak dobrego jeszcze nigdzie nie jadłem. Samo Tofu było wyśmienite. Sam robię w domu czasem i często próbuje w różnych restauracjach, ale to wygrało zawody. Oba dania mieliśmy z tofu i nie żałuję.

Jeśli lubisz Tajską kuchnie i jesteś akurat w Alicante to śmiało umawiaj stolik. Na pewno nie pożałujesz :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Marfiusz
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Według opinii najlepsza tajska knajpka w Alicante ale nie ma też za dużo konkurencji. Jedzenie smaczne ale nie wyśmienite. Do dań tajakich curry niepotrzebnie dodawane są ziemniaki. Ceny średnie ale nie tanie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, dann1970
Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Cudowne jedzenie na start zupa i spring rolls extra. Idealne piwo obsługa bardzo miła mówiąca po angielsku

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 17 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W samym centrum, przemili właściciele, wybraliśmy danie polecane i zupy, rybka palce lizać, mniam!!!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, kasiak620

Thai Corner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alicante, Costa Blanca

Byłeś(-aś) w Thai Corner? Podziel się wrażeniami!