ryneczek

Zrecenzowano: 2 października 2018
Magdalena M
Gdańsk, Polska
Ciekawe miejsce, żeby zobaczyć.

Zrecenzowano: 19 października 2017
Sh4kti

Zrecenzowano: 2 października 2018

jezeli chodzi o sam budynek to robi wrazenie,jezeli chodzi o owoce morza,warzywa lub egzotyczne owoce jak najbardziej polecam,niestety spodziewalam sie czegos lepszego jak np na ryneczku w Barcelonie.ale bedac w Alicante polecam zeby zobaczyc jakie pyszne swieze produkty mozna tak kupc.Ryneczek jest czynny od 7 rano o 14

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano: 19 października 2017

Hala targowa, jakich wiele w różnych miastach, ale szkoda by było nie zajrzeć będąc w Alicante. Pięknie wyeksponowane warzywa, owoce, mięsa i owoce morza.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Sh4kti
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Polecam nie tylko do zwiedzania i robienia zdjeć ale przede wszystkim do zakupów. Najlepiej pójść tam rano po swierze ryby , owoce morza....wybór przeogromny a świeżość gwarantowana. Mnie się udało tylko kupić tylko figi bo niestety przyjechaliśmy za późno. Bazar teoretycznie czynny do 15 ale zamykają stoiska znacznie wcześniej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 822margotcc
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie wygladajwcy budynek. Wato tez odwiedzic sklepiki w srodku. Dobkupieniw tam miesp, ryby, owoce... D

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Don S
Zrecenzowano: 2 września 2016 z urządzeń przenośnych

Troche sie zawiodlem bo obiekt byl nieczynny juz o godz 15stej. Ogolnie architektonicznie fajny budynek niestety co jest w srodku pozostaje tylko w wyobrazni. Druga sprawa to parkowanie. Ponad pol godziny szukalem miejsca zeby zaparkowac samochod.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 444darekk