ryneczek

jezeli chodzi o sam budynek to robi wrazenie,jezeli chodzi o owoce morza,warzywa lub egzotyczne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 października 2018
Magdalena M
Gdańsk, Polska
Wspaniały targ

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017
822margotcc
Pourrieres, Francja

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Polecam nie tylko do zwiedzania i robienia zdjeć ale przede wszystkim do zakupów. Najlepiej pójść tam rano po swierze ryby , owoce morza....wybór przeogromny a świeżość gwarantowana. Mnie się udało tylko kupić tylko figi bo niestety przyjechaliśmy za późno. Bazar teoretycznie czynny do 15 ale zamykają stoiska znacznie wcześniej.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 822margotcc
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie wygladajwcy budynek. Wato tez odwiedzic sklepiki w srodku. Dobkupieniw tam miesp, ryby, owoce... D

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Don S
Zrecenzowano: 2 września 2016 z urządzeń przenośnych

Troche sie zawiodlem bo obiekt byl nieczynny juz o godz 15stej. Ogolnie architektonicznie fajny budynek niestety co jest w srodku pozostaje tylko w wyobrazni. Druga sprawa to parkowanie. Ponad pol godziny szukalem miejsca zeby zaparkowac samochod.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, 444darekk
Zrecenzowano: 1 lutego 2016

Warte odwiedzenia. Zaskakujące produkty! np. ryba murena - jadalna! Dla osoób lubiących gotować to jest idealne miejsce do uzyskania świeżych produkótów, ogromny wybrór. Ceny bardzo rózne dlatego warto pochodzić i nie kupować przy pierwszym lepszym stoisku, poweniaż tam jest najdrożej.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2015
2  Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 24 czerwca 2014

Mercado to piekny budynek polozony w centrum miasta,w srodku którego mieszcza sie stoiska z artykulami spozywczymi.
Dól nalezy do sprzedawców owoców i warzyw oraz do handlarzy rybami i owocami morza,natomiast na pierwszym pietrze króluja stoiska miesne .
Feeria barw potrafi zaskoczyc nawet najbardziej wybrednego klienta,a ogromny wybór mies,wedlin,ryb,krewetek oraz serów jest w stanie zaspokoic wszelkie smaki.
W Mercado kupimy równiez swieze pieczywo i ciastka,nabial,oliwy oraz dania gotowe.
Ceny bardzo przystepne a jakosc i swiezosc-gwarantowana.
Ilekroc jestem w Alicante zawsze robie tam zakupy,bo naprawde warto-polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2014
3  Dziękujemy, Renatka R