Castillo de Santa Barbara
Zapisz
Dużo schodów i pieknych widoków

Będąc w Alicante pozycja obowiązkowa dla każdego turysty, malownicze ruiny zamku i widok na pełną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2020
Paweł M
Los Abrigos
Fajny widoczek

Widok bardzo ładny, sama trasa bardzo urokliwa, dla nas na nogach nie był problem wejść, ale starsi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2020
malwaaa9000
Świdwin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 491)

Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe widoki z samej góry zamku.Warto wybrać się pieszo gdyż droga nie należy do najtrudniejszych.

2  Dziękujemy, Monika1701
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić ten zamek chociazby ze względu na wspaniale widoki i mozliwosc zobaczenia Alicante z gory.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ChristophKK
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce polozone na szczucie gorki z niesamowitym widokiem na Alicante. Opcja windy dla starszych lub dzieci jest dobrym pomyslem. Mozna takze wjechac autem i pozostanie maly kawalek do przejscia. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, jurek198
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Do castillo można dostać się windą (na nogach, w pełnym słońcu nie jest dobrą opcją). Koszt chyba ok. 3 euro na osobę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KamilaAnnaBakowska
Zrecenzowano: 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy kto będzie w Alicante koniecznie powinien tu przyjść. Piękne widoki. Wjeżdżaliśmy windą - koszt niecałe 3euro. Czynna do 19:40. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, FizjoAsia