Alicante

“Dla całej rodziny”

Sale & Pepe Pizzeria - Barrio
Nr 122 wśród 1 852 Restauracje (Alicante)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie dania były bardzo smaczne i miały świeże składniki. Obsługa miła i anglojęzyczna. Można było zmieniać składniki dań bez problemu. Smacznie i niezbyt drogo. Polecam na lunch.

Dziękujemy, AnnaN3801
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: salepepecomunicacion, Director de Relaciones con Clientes, Sale & Pepe Pizzeria - BarrioOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dziękuję za komentarz. Zawsze miło jest mieć cię w naszej restauracji. Do zobaczenia wkrótce

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, ze Hiszpania, zdecydowalismy sie na pizzę za namową lokalesa. I tp, co dostaliśmy było super. Wzięliśmy 6 różnych, których w PL nie znajdzie się w karcie, szczególnie dotyczy to serów. I do tego aromatyczne oliwy.
Brak słów. Polecam każdemu!

Dziękujemy, MarcinJ48
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza barbecue jaką kiedykolwiek jadłam! Ceny ok, wystrój ciekawy, obsługa miła i szybka, mówi po angielsku.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Wawomm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: socialalct, Director de Relaciones con Clientes, Sale & Pepe Pizzeria - BarrioOdpowiedź udzielona 19 listopada 2018

Hello,

Thank you very much for your evaluation, we are glad that it was in our Italian restaurant where you have tried the best BBQ pizza, we hope to see you again very soon.

A greeting.

Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kuchnia wloska klasa sama w sobie.polecam kazda pizze oraz makarony z owocami morza,do tego fantastyczna atmosfera,bardzo mila obsluga.100%polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Magdalena M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: socialalct, Director de Relaciones con Clientes, Sale & Pepe Pizzeria - BarrioOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Hello Magdalena,

Thank you very much for your assessment we are happy to know that you love our pizza and pasta, we hope to see you again soon.

Greetings.

Zrecenzowano 16 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Makaron z podwojna iloscia soli, pizza picante byla lagodna. Ogolnie miejsce piekne, super wystroj, klimat, widok z okien. Obsluga swietna, ale jedzenie pozostawia wiele do zyczenia. Bardzo dobrze wygladalo, ale nie smakowala jak nalezy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, matyjaskrolelo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: socialalct, Director de Relaciones con Clientes, Sale & Pepe Pizzeria - BarrioOdpowiedź udzielona 17 stycznia 2018

Dear Mariusz,

Thank you for your opinion, we are really sorry that this visit was not as you expected. We are trying to improve our meals.

We really hope you will give us another chance, we work hard to get better every day.

Kind Regards.

Sale & Pepe Pizzeria - Barrio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Alicante, Costa Blanca

Byłeś(-aś) w Sale & Pepe Pizzeria - Barrio? Podziel się wrażeniami!