Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przelot: 5 g. z Poznania. Z lotn: ok 1 godz - spokojna droga, w zasadzie darmowa wycieczka fakultatywna ;-) i to gratis.
Przyjęcie: wybór pokoju bez widoku na ocean. Pierwszy dzień :-( w domkach poniżej głównego budynku. Pozostałe 13 dni byłem przeszczesliwy, że tu ulokowali. Dwa pokoje, łazienka z WC oraz kuchnia. Wejście przez taras. Pokoje i ku hnia w pełni(!!!!) wyposażone. Dla,mnie i żony:6******
Jedzenie- 5 do 6* Jakby mało (mniej niż gdzie indziej na AI), ale smak *******
Widoki z basenu 6*! Al Teide - też widać, gdy nie ma chmur :-(
AI: drinki dobre. Mimo, że piliśmy whisky crem, zaskoczyły mnie ulgi dla AI na lepsze alkohole (wyraźna różnica). Może bywa, że chwilę trzeba czekać na obsługę, ale uśmiech i pełna kultura (6^).
Dojazdy do Puerto de la Cruz: dla nas super! Raz nie było miejsca w busie - do powrotu, ale po przyjściu wcześniej - było ok. Wiezie do centru, 200m od pierwszej plaży - 6*.
Perto de la Cruz: piękne miejsce do spacerów, zwiedzania, foto, zakupów. Tu byliśmy chyba z 8 razy - nawet na godzinę, dwie. Cudne miejsce. Sporo rzeczy można kupić taniej: perfumy YL 100 zł. taniej niż w Polsce, (nawet do 20%). Posiłki - ceny podobne do naszych.
Wypożyczanie auta: wzięliśmy z hotelu - na 3 dni wyszło z 15€ ale w pełni ubezpieczony i na miejscu - zamawialiśmy przez recepcję. Ceny znacznie niższe niż na Majorce. W PdlC można wynająć taniej. Drogi świetne, jeździ się bezpiecznie. My Seatem Ibizą dojechaliśmy wszędzie (nie polecam korzystać ze skrótów nawigacji!!! chyba, że lubisz jazdę ekstremalną: 200m na 1 biegu po górę - nachylenie chyba z 55-65 st. (czas jazdy: 15 zdrowasiek, kilka: "Pod Twoją.obronę". Teide, Masca, Giganty - zaliczone bez problemu!
Pogoda/temperatury: przez 2 tyg. od 22 do 25-6 st.C. Noce poniżej 20 - klima była wyłączona przez wszystkie dni. Wieczorem dziewczyny ubierały sweterki, mężczyznom wystarczyło AI ;-) Pochmurno (niby Calima). Jadąc na południe (1h) masz ponad 30st.C.
Atrakcje w hotelu: dla chętnych sporo, młodsze dzieci było widać w różnych akcjach ;-) Wieczory miłe, przy muzyce i występach.
Czysto, miło, piękne widoki.
Świetne miejsce wypadowe, warto skorzystać z rentacar i pojeździć. Za tą awiam się nad sensownością AI. Chyba następnym razem weźmiemy HB. Pierwszy raz wypoczęty wróciłem z wakacji. Żonie brakowało słońca!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, sdebowicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aixa M, E-commerce Manager, La Quinta Park SuitesOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2018

Szacowany sdebowicz,
Thank you for sharing a brief about your stay in Hotel La Quinta Park Suites. So detailed comment is really useful for other Tripadvisor users, and really important to us due to help us focusing in our continuous improvements.
All the team really efforts on trying each of our clients have the best possible stay, so are please to read so nice opinion.
We are happy to know in general hotel was to your liking and had a good stay with us.
It has been a pleasure accommodating you and hope to welcome you back again in the near future.
Thank you for your punctuation and for recommending us.

Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Byliśmy od 28 maja do 7 czerwca. Zero animacji , dzieci się nudziły. nie ma pokoju zabaw dla dzieci, basen z lodowatą wodą , cisza na basenie i na tarasie. zero muzyki przez cały dzień. pytałam dlaczego tu jest tak cicho - odp. bo tu sa starsze osoby i potrzebuja ciszy i spokoju .ja mam 53 lata wiec do młodzieży nie należę. Myslałam ,że przyjechałam na wczasy a nie do domu starców. na koniec nawet nie poinformowano nas o której mamy transfer na lotnisko. Beznadzieja totalna. zdecydowanie nie polecam.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, IWONA0303
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aixa M, E-commerce Manager, La Quinta Park SuitesOdpowiedź udzielona 14 lipca 2018

Szacowany IWONA0303,
Thank you for choosing Hotel La Quinta Park Suites. Inform we regret not have been able to comply with our target of making you have the best possible stay. Our clients reviews are really important to us due to help us focusing on our continuous improvements, and have noted them.
If you desire to give us another opportunity, we will be happy to welcome you back again.

Zrecenzowano: 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

W marcu polecieliśmy na krótkie wakacje na Teneryfę. Wybraliśmy hotel w spokojnej okolicy La Quinta. To był dobry wybór. Hotel bardzo w porządku. Pokoje trochę zużyte, ale składające się z sypialni, pokoju dziennego i wyposażonej kuchni. Bardzo fajnie. Czysto. My mieliśmy pokój od strony ulicy. Właściwie nic nam nie przeszkadzało. Pokoje od strony oceanu za dopłatą, z cudownym widokiem. Jedzenie bardzo dobre. Recepcja życzliwa. Hotel oferował kilka razy dziennie bezpłatny autobus do miasta. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: marzec 2018
3  Dziękujemy, Bozenn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aixa M, E-commerce Manager, La Quinta Park SuitesOdpowiedź udzielona 27 marca 2018

Drogi Bożenna S,
Thank you for choosing Hotel La Quinta Park Suites and for sharing your experience in Tripadvisor. We re really happy to read so nice comment and to know in general you had a good stay with us.
It has been a pleasure accommodating you, and hope welcoming you back again in the near future.
Thank you for recomending us.

Zrecenzowano: 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wymaga remontu, trafiłem na pokój który czasy świetności ma za sobą. Rodzicom personel zmienił pokój bo zalewali innych gości. Dobre śniadania, fajny widok, niestety basen nie podgrzewany a w lutym temperatura wody ok. 16 st.
Więcej nie przyjadę tutaj.

Termin pobytu: luty 2018
3  Dziękujemy, bolo w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aixa M, E-commerce Manager, La Quinta Park SuitesOdpowiedź udzielona 15 marca 2018

Drogi bolo w,
Thank you for choosing Hotel La Quinta Park Suites. We are happy to know breakfast and views were to your liking, on the other hand regret not have been able to comply with our target of compliying your expectations.
Your comments are really important to us, and have noted them to continue improoving.

Zrecenzowano: 24 lutego 2018

Nie jestem zbyt wymagającym klientem, ale niestety jest parę minusów tego hotelu. Po pierwsze prawdą jest, że wymaga on gruntownego remontu. Oczywiście cena jest niezbyt wygórowana i dobrze, bo cztery gwiazdki to jednak za dużo jak na taki hotel.
Jest parę plusów - pyszne jedzenie, ładny widok na ocean i Puerto Cruz, darmowy bus do miasta.
Minusy - lokalizacja, obskurne korytarze i takie sobie pokoje oraz tarasy. Po wymeldowaniu w południe, nie byłoby co robić czekając na transfer na lotnisko. A my akurat mieliśmy transfer dopiero o 21.40. Dlatego warto mieć samochód,by móc swobodnie się przemieszczać. My mieliśmy auto do samego końca pobytu. W ostatni dzień nie mieliśmy już prawa zjeść obiadokolacji, co też było słabe. Lepiej mieć hotel w mieście, ponieważ jest wówczas większa możliwość organizacji wolnego czasu wieczorem. Poza tym baseny na zewnątrz miały lodowatą wodę, a ten wewnątrz był dostępny od 16. roku życia, więc nasze dziecko nie mogło z niego skorzystać mimo posiadania karty pływackiej. My oczywiście w takiej sytuacji również z nie go nie korzystaliśmy.
Nam odpowiadał spokój w hotelu (wokół prawie sami niemieccy emeryci;) , ale czasami chciało się nam wyskoczyć gdzieś na piwko czy winko.

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Tomasz I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aixa M, E-commerce Manager, La Quinta Park SuitesOdpowiedź udzielona 27 lutego 2018

Szacowany Tomasz I,
Thank you for staying in Hotel La Quinta Park Suites. We regret not being able to comply in your case our target of making each of our clients have the best possible stay with us.
We apologize for inconveniences of the entrance to the Spa, but effectively is for people over 16 years. Regarding dinner, inform you services finish at 12:00 p.m. the check out day.
We are happy to know view hotel offers and food were to your liking.
Management has noted your comments to continue improving.