“Smacznie i pysznie ”
Taberna Do Petisco — recenzja

Taberna Do Petisco
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Santa Cruz)

I tu zgadzam się z powiedzeniem, że przez żołądek do serca. Knajpka zatłoczona przez tubylców i turystów. Jedzenie pyszne, porcje duże.
Polecam kanapki, ośmiornice, chlebek z masłem i czosnkiem małże a także skałoczepy....
Tu trzeba zawitać i rozkoszować się jedzeniem oraz milą obsługa. Poncha również warte grzechu ❤️
Z czystym sumieniem - polecam...

Dziękujemy, K5555VXannas

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce oblegane ( również przez tubylców) bardzo smaczne potrawy - specjalność ich to ośmiorniczki - porcja nie do przejedzenia spokojnie dla dwojga - bardzo smaczne polecam to miejsce

Dziękujemy, zorro128
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Bardzo smaczne dania, warte swojej ceny. Pozycja z menu "snacks" spokojnie na dwie osoby. Krewetki "taberna style" najlepsze. Ponadto, bardzo miła obsługa, dba na bieżąco o porządek lokalu i zadowolenie klienta. Zdecydowanie miejsce do odwiedzenia podczas urlopu.

Dziękujemy, Dominika W
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Super obsługa! Podczas obsługi kelnera nie czujesz się jak naciągany turysta. Wzięliśmy jedna porcje na dwoje ledwo daliśmy radę zjeść tak duża była porcja. Ceny chyba najlepsze na Maderze. BARDZO POLECAM

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Adamk8809
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rok temu w tej restauracji i tak nam smakowało, że w tym roku pomimo mieszkania w innej miejscowości postanowilismy wrócić. Jedzonko jest tak samo pyszne i lokal sie powiekszył. Po drodze próbowaliśmy różnych restauracji, ale żadna nie była tak pyszna!! Najlepsze chopped meat i Fried Corn na wyspie:) Bardzo polecamy!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 462hannaw

Taberna Do Petisco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Taberna Do Petisco? Podziel się wrażeniami!