“Najlepsze jedzenie na Maderze!!!”
Taberna Do Petisco — recenzja

Taberna Do Petisco
Nr 1 wśród 29 Restauracje (Santa Cruz)
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rok temu w tej restauracji i tak nam smakowało, że w tym roku pomimo mieszkania w innej miejscowości postanowilismy wrócić. Jedzonko jest tak samo pyszne i lokal sie powiekszył. Po drodze próbowaliśmy różnych restauracji, ale żadna nie była tak pyszna!! Najlepsze chopped meat i Fried Corn na wyspie:) Bardzo polecamy!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 462hannaw

Zrecenzowano 8 października 2018

Ogromne porcje. Jedna wystarcza dla dwóch osób. Wszystko świeże, pachnące. Zazwyczaj trzeba stać w kolejce, żeby zdobyć miejsce siedzące. Polecam smakoszom.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika T
Zrecenzowano 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Mogę tylko potwierdzić rewelacyjne jedzenie, przygotowywane na poczekaniu, szybko i sprawnie w doskonałym smaku. Tawerna bardzo lokalna, pełno tu lokalnych mieszkańców. Lokal mały ale przyjemny w charakterystycznym, lokalnym stylu. Polecam krewetki, tuńczyka, oraz ośmiornice ...pyszne !!! ...a sosy do tych dań rewelacja, mistrzostwo świata - dlatego polecam wsiąść większy zapas bolo czyli lokalnego chleba z czosnkiem aby degustować te sosy oraz chleb. Pychota plus ceny - byliśmy 4+4 i zapłaciliśmy 65 euro z winem napojami i przystawkami, poncha i kawą, za tak wspaniały posiłek !!! Obsługa również rewelacja ...proponuje zdać się na ich rekomendacje co do dania oraz ilości:) przepraszam za zdjęcia miały być z daniami ale takie były pyszne, że zanim sobie przypomniałem o zrobieniu już właściwie znikały z talerza

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, KrisBugi
Zrecenzowano 12 lutego 2018

Najlepsze krewetki jakie jadałam! A jestem sceptycznie nastawiona do dań w knajpach... Świeżutkie i pyszne! Szaszłyk przyrządzony doskonale - tak jak zamawiany (medium rare). Wszystko palce lizać, a ceny super!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Sunniva2001
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Najlepszy posiłek jaki zjedliśmy na Maderze. Niebiańskie muszle, wyśmienita espetada, poncha regionalna umilała klimat. Dodatkowo dostałam pyszną marynowaną ośmiornicę z ziemniakami i cebulą. Nie dziwie się, ze tak ciężko tam odstać stolik od wejścia. Obsługa uwija się jak w ukropie z uśmiechem na twarzy. Polecam ogromnie!!!

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Alicja S

Taberna Do Petisco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Taberna Do Petisco? Podziel się wrażeniami!