“Średnie ceny średnie jedzenie”
Bilheteira — recenzja

Bilheteira
Nr 3 wśród 29 Restauracje (Santa Cruz)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule średnie ceny średnie jedzenie - nic więcej nie da się napisać - dania podgrzewane w microfali itp. jak ktoś chce zjeść tanio to można zjeść co do jakości potraw to średni bar w kraju

Dziękujemy, zorro128

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Odwiedzona 2 razy, lokalna restauracja ze stolikami na zewnątrz, pełny zakres dań i napoi, menu też po polsku, Jedzone Espada com banana, frytki pite piwo i ponha - mocna. Dania słuszne, smaczne! Obsługa B. miła - nie mówi super po angielsku i to było fajne. Zawsze jak przechodziliśmy byliśmy z uśmiechem pozdrawiani.

Dziękujemy, Andrzej011
Zrecenzowano 8 maja 2019

smaczne, jak nigdzie indziej! Cena też idealna. Polecam z czystym sumieniem! Co ciekawe, menu również w języku polskim. Ale jest też po angielsku, więc nie ma problemów z wyborem dań. Koniecznie rybka, zupa pomidorowa z cebulą i jajkiem oraz niezastąpione pieczywo czosnkowe.

Dziękujemy, wojtello
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z mężem kilka razy i za każdym razem jedzenie było bardzo smaczne. Odwiedziliśmy kilka restauracji w Santa Cruz, jak i innych miejscowościach, ale tylko tu wracaliśmy, żeby spróbować kolejnych dań obsługa sympatyczna, porcje naprawdę duże, a ceny jak na Maderę nieduże. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, BoardingPass824165
Zrecenzowano 7 października 2018

Dania smaczne, w miarę niedrogie, często tu jedliśmy. Miłym zaskoczeniem było menu w języku polskim, właściciel zna też dwa słowa po polsku :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Hanna A

Bilheteira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bilheteira? Podziel się wrażeniami!