Malsch

“Rewelacja”
Restaurant Am Buehnsee — recenzja

Restaurant Am Buehnsee
Nr 2 wśród 21 Restauracje (Malsch)
Kuchnie: Niemiecka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jednym słowem rewelacja!
Przyjechaliśmy z polecenia znajomych, i nie zawiedliśmy się! Bardzo przyjemna okolica, cicho i spokojnie w urokliwym miasteczku, wokół zielono i natura, restauracja bardzo duża, przestronna a co najważniejsze jedzenie było wyśmienite! Zjedliśmy więcej niż planowaliśmy tylko dlatego że chciało się próbować kolejnych pyszności :) obsługa przemiła a szef kuchni fantastyczny i zna się na swojej robocie! POLECAM

1  Dziękujemy, agaPL1990

Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Znajomi polecieli nam restaurację nad Bühnsee. Więc wybraliśmy się na kolację. Zastalism świetną obsługę i wyśmienitą kuchnię. Polecam wszystkim

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Czarkipe
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa i bardzo dobre, również regionalne jedzenie. Gorąco polecam nie tylko biznesowo, alecteż towarzysko korzystanie z tego lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Malsch. Bardzo dobre posiłki, miła obsługa. Idealne miejsce na różne imprezy, obiad z rodzina itp.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 15 grudnia 2017

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, zwiedzając okolicę. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez obsługę restauracji. Bardzo duży wybór dań. Świetna, sprawna obsługa. Wszystkie potrawy były świeże i bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia wszystkim, którzy chcą dobrze zjeść w przyjemnej atmosferze i uroczym miejscu.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Rene98765

Restaurant Am Buehnsee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rastatt, Badenia-Wirtembergia
Malsch, Badenia-Wirtembergia

Byłeś(-aś) w Restaurant Am Buehnsee? Podziel się wrażeniami!