“Ładnie i smacznie w Delicjuszu”
Dello Ristorante — recenzja

Dello Ristorante
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Stęszew)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna restauracja w Hotelu Delicjusz.Swietne i świeże dania. Ładny wystroj i miła obsługa.Doskonaly wybór win i świetne piwo z Browaru Fortuna-brawo.

135  Dziękujemy, marcin717

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawie podane dania z niespotykaną kompozycją smakową. Czekaliśmy z 15 20 minut A więc szybko. Wystrój ładny. Wkur...ła tylko mucha nie dająca zjeść w spokoju.

1  Dziękujemy, 623marekc
Zrecenzowano 8 maja 2019

Restauracja bardzo przyjemna, menu ciekawe aczkolwiek mało urozmaicone
Obługa sympatyczna. Ceny ok . Fajnie, że jest kacik dla dzieci. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 961agam
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019

Restauracja ma zmieniony wystrój, zdecydowanie na plus w porównaniu z tym co było ze 2 lata temu.
Zamówiłam zupę krem z białych warzyw (16,-), była ok, zagęszczona mąką lub jakimś grysikiem, ale ogólnie była dobra. z menu były chipsy z szynki parmeńskiej, w rzeczywistości plasterek szynki był na dnie talerza więc o chrupkości nie mogło być mowy.
Pierogi z mięsem kaczki (27,-) były dobre podane jakby posypane buraczkami.
ogólnie bez zachwytu ale do przeżycia ..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tydzien temu w drodze do Wrocławia podjechałem na obiad , duży parking, ceny w restauracji...no cóż małe nie są ale jedzenie smaczne obsługą bardzo mila , zaplecze głośne ale ok
Dobre jedzenie fajna obsługą, mile miejsce

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, marek k

Dello Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stęszew, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dello Ristorante? Podziel się wrażeniami!