Świeszyno

“Strzał w 10kę”
Bursztynowy Palac — recenzja

Bursztynowy Palac
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Świeszyno)

Byliśmy dzisiaj. Muszę przyznać, że jedzenie jest na bardzo wysokim poziomie, nie mogę nie wspomnieć o pysznej kawie. Ciekawy wystrój wnętrza oraz bardzo zadbane tereny zielone czynią to miejsce bardzo urokliwym. Serdeczne uznania dla Pani obsługującej nas dzisiaj, która okazała się profesjonalistką w swoim fachu. Dla samej jej obsługi warto będzie przejechać około 150 km aby tam jeszcze zagościć w niedługim czasie. Marek i Kasia

Dziękujemy, Marek_slupsk

Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Jestem zawiedziona pobytem w hotelu. Apartament Książęcy, brak szlafroków, szklanek do wody, jeden ręcznik kąpielowy i jedne kapcie, mini barek pusty.Widać pokój nie przygotowany. Jedzenie smaczne, ale na śniadaniu ciągle czegoś brakowało, 1 osoba z obsługi. Obsługa hotelowa na imprezach "pożyczona" , aczkolwiek bardzo miła. Sam obiekt bardzo ładny, pięknie zagospodarowany ogród. Hotel nie zasługuje na 4*.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Jolanta67
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Pomimo zarezerwowanego obiektu zaproszono nas do werandki/ ogr.zim./ na kawe i deser. Za to park był dla nas i dla pięknych pawi.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, kryst566
Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel z ogromnym potencjałem. Przepiękna architektura, położenie w parku, 20 km do Bałtyku. Niewielki ale przyjemny basen i spa. Jednak jeżeli szybko ktoś tu bardzo porządnie nie posprząta, będzie tylko gorzej- zdechłe muchy na parapetach, pajęczyny i kurz po katach. Jeszcze większy problem z jedzeniem. W pakiecie mieliśmy śniadania i obiadokolacje - bufet. Po wejściu do restauracji jedzenia za każdym razem brakowało. Na śniadaniu permanentny brak jajecznicy, kiełbasek, naleśników. Po prostu jak się skoczyło, to nie ma i tyle. Wiec pozostaje albo poszukiwanie kelnerki i dopominanie się o ciepłe danie albo śniadanie na zimno. Kolacja podobnie. Podawana między 18 a 20, a o 19 wszystkie co do jednego autoklawy puste. W ****- gwiazdkowym hotelu nie do pomyślenia. Potrzebna szybka zmiana zarządzania i może da się to uratować.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, annakK1987BN
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu Bursztynowy Pałac mozna zjeść dobra kolacje albo korzystać z baru i usiąść przy kominku. Dania sa ciekawe i smaczne. Tylko sałatek nie polecam (male porcje i nie mozna sie najeść) kelner polecił nam tagliatelle z wołowina i grzybami (godne zaufania) i rosół z kaczki.
Smaczne, dobre ale bez szału.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, nicolassebItaly

Byłeś(-aś) w Bursztynowy Palac? Podziel się wrażeniami!