“Wyborna pizza”
Karczma U Wallenroda — recenzja

Karczma U Wallenroda
Nr 6 wśród 8 Restauracje (Ryn)

Uśmiechnięta obsługa, dobry klimat miejsca, jedliśmy tylko pizze ale ta była przepyszna, a w drinkach czuć alkohol

Dziękujemy, krasnalb

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zamówiłem kotlet Wallenroda który wewnątrz miał surowe mięso . Kelnerka tłumaczyła ze to jest szynka i wszystko jest w porządku. Za danie zapłaciłem ale mięsa nie dało się rozgryzc. Łazienka prosi się o wizytę Sanepidu.

Dziękujemy, kazek001
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie było nam dane nic zjeść.
Trafiliśmy do restauracji o godzinie 15:00 nie było dużo ludzi, nikt z obsługi się nami nie zainteresował... gdy udało nam się spotkać kelnera poinformował nas, że raczej „nie będziemy zainteresowani” bo z menu maja do wydania tylko jedna pozycje...

Dziękujemy, olcik_0
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W czasie pobytu na Mazurach bylem w Karzmie dwa razy. Pierwszy raz jadłem z żoną sielaw ę, a dzieciaki żurek i rosół. Sielaw a dobrze usmazona z ciekawymi surowkami. Rosół i żurek też super.
Drugi raz zamówiłem szczupaka, a żona placka. Placek był lekko pikantny z mięsnym sosem. Dzieciaki zjadły pizzę i lody. Po obiedzie poszliśmy do sklepiku na tyłach restauracji, gdzie młody towarzyski chłopak polecił nam miód pity i lokalne piwka.
Zdecydowanie polecam karczmę że względu na dobrą kuchnię i autentycznosc miejsca.

Dziękujemy, Kazimierz S
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Szukaliśmy miejsca aby zjeść śniadanie i skorzystaliśmy z usług tej restauracji. Profesjonalna obsługa, bardzo smaczne, pięknie podane jedzenie i do tego przystępna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, An9616

Karczma U Wallenroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Prażmowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Wallenroda? Podziel się wrażeniami!