“Wrócimy tam na pewno”
Ryński Młyn — recenzja

Ryński Młyn
Nr 2 wśród 8 Restauracje (Ryn)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy rosół, który był podany w garnku na desce przepyszny, kluski domowej roboty rosół podawany z cały udkiem z kurczaka. Pierogi wydaje się, że jest ich tylko kilka a są bardzo syte. Obsługa bardzo miła, wyszliśmy najedzeni i szczęśliwi :)

Dziękujemy, K8288UKkarolinak

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia... rosół podawany jest w garnku...i smakuje wyśmienicie. Pierogi smaczne i "domowa" lemoniada. Widok z restauracji na jezioro powoduje, że obiad jakby smaczniejszy...Polecam miejsce na obiad...

Dziękujemy, adampS6041DN
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie na tarasie było przepyszne. Nasza grupa 7 osobowa miała zestaw dziecięcy,zupę pomidorową, pierogi z kapustą,placki ziemniaczane,sałatka młodości, zupa rybna,okonki,golonka. Wszystko było świetne jedynie golonka okazała się trochę sucha. Kelner przemiły i dość szybki w obsłudze. Informował nas za ile będzie nasze jedzenie. Mamy nadzieję że kucharz który przyrzadzal okonki otrzymał przekazany napiwek.

Dziękujemy, Zakrecona89
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Brudno, stół lepiący się od brudu. Smród nieświeżego smażonego tłuszczu. Plińce i bliny bez smaku ociekające tłuszczem, sos do blinów o konsystencji gęstego budyniu i smaku nie do znalezienia. Zupa szczawiowa bez smaku szczawiu, woda. Lemoniada jak rozwodniona mirinda. Brak soli i pieprzu w solniczkach na kilku okolicznych stolikach. Gorące dania podane, sztućców brak.Toaleta dramatyczna. Podłoga zasikana, brak mydła, suszarka która nie suszy. Było nas czworo i wszyscy wyszliśmy z niesmakiem, odbijaniem, zgagą.I jest to retestauracja hotelu 4-gwiazdkowego.

Dziękujemy, irmina1313
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Większość zamówionych dań była przeciętna, jedynie pierogi ruskie jakoś się broniły. Za ta cenę oczekiwało by sie lepszego jedzenia

Dziękujemy, Jakub K

Ryński Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Prażmowo, Warmińsko-Mazurskie
Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ryński Młyn? Podziel się wrażeniami!