“Fantastyczne miejsce”
Zamek Ryn — recenzja

Zamek Ryn
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Ryn)
Zrecenzowano 11 września 2019

Przepiękne, bajkowe miejsce, które wzbudza ciekawość u dzieci i nie tylko ;) bardzo czysto, pyszne śniadania, fajny basen.
Duży plac zabaw.
Chce się wracać :)

Dziękujemy, Agata P

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po restauracji w zamku można spodziewać się, że będzie miała niepowtarzalny klimat. I w tym przypadku nie ma wyjątku. Na obiad mieliśmy jagnięcinę. Danie bardzo smaczne, choć nie tak, aby wspominać przez lata. Za to deser (sernik i beza) smakował nam bardzo. Oba dania podane były bardzo ładnie, ale połączenie smaków w deserach było niesamowite. Była to zdecydowanie najlepsza wizyta w restauracji podczas urlopu. Na brawa zasługuje obsługa (starszy kelner - mistrz swego fachu) - to ona chyba w największym stopniu sprawiła, że wyszliśmy w wyśmienitych nastrojach

Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nie polecam, stek z jelenia wysmazony na podeszwę, twardy, bez smaku. Główne ciasto lawa - jak ciastko z mikrofalówki Delecta, w opisie owoce, a na talerzy dwie borowki. Wszystko bardzo drogie. Porcje bardzo małe, wyszłam nienajedzona.

Dziękujemy, Mamdwalatka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bardzo dobre dania.Różnorodne menu.Miła obsługa.Ciekawy wystrój.Ceny adekwatne do jakości.Zbyt drogie wina (na kieliszki).Warto tam zajrzeć na obiad/kolację.

Dziękujemy, Grzegorz R
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla całej rodziny. Dużo ciekawych rzeczy. Zamek jest pięknie odrestaurowany a jednocześnie przystosowany do gości. Super sauna. Dobre śniadania. Zamek w centralnej części miasta. Polecam.

Dziękujemy, Quest715558

Zamek Ryn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie
Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Prażmowo, Warmińsko-Mazurskie
Ryn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Zamek Ryn? Podziel się wrażeniami!