Zrecenzowano: 28 grudnia 2018

Spedziłam na zamku dwie noce podczas wyjazdu integracyjnego. Bardzo fajne warunki noclegowe i atmosfera - W pokojach wystrój jak z epoki Byłam w 2 pokojach (nasz w skrzydle wieziennym wyróżniał sie skromnymi dodatkami i zdobieniami -natomiast w drugim skrzydle wszytko było bardzo wykwintne i kazda lampa w pokoju była zdobiona - nie mniej jednak oba pokoje były z klimatem) Koniecznie trzeba tam być na biesiadzie rycerskiej - super przezycie w przebraniu w strojak z epoki - dobre towarzystwo i zabawa przednia (mogla by jednak trwac troszke dłużej) Bardzo dobre jedzenie - wszytko mi smakowało - Bardzo polecam hotel

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MarzenaT
Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawa koncepcja umieszczenia w starych zamkowych murach nowoczesnego hotelu. Wysoki standard, pokoje w większości małe, ale zawierają wszystko co trzeba. Idealne miejsce na krótki wypoczynek jak i na spotkania biznesowe, konferencje. Dobra obsługa, smaczna kuchnia, podstawowa przestrzeń rekreacyjna. Polecam na krótki wypoczynek. Ceny przystępne, nie jest to jednak budżetowy hotel

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 566leszekz
Zrecenzowano: 22 listopada 2018

Od dawna chcieliśmy odwiedzić ten obiekt. Dużo sobie obiecywaliśmy po relacji znajomych oraz zdjęciach ze strony. Niestety to co dla mnie miało być atutem okazało się kompletną klapą.
Basen... kto był to wie. Korytko z wodą. Nie mielibyśmy pretensji gdyby nie zdjęcia na folderach wprowadzające w błąd.
Kuchnia też nie powała a w szczególności słabe śniadania.
Nie bierzcie pokoju od dziedzińca. Szczęk sztućców i zaduch dadzą wam się we znaki.
Pokoje małe, wręcz klaustrofobiczne.
Spory zawód.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Antonina901
Zrecenzowano: 13 listopada 2018

Wybraliśmy się do Zamku w Rynie na 4 dni w listopadzie. Pobyt spełnił nasze oczekiwania. Pokój standardowy przestronny, bardzo czysty, klimatyczny. Sam hotel ma niesamowity urok, poczynając od ładnie zagospodarowanej recepcji, korytarzy... wszystko w świetnie odrestaurowanym średniowiecznym stylu. Jest efekt wow! :-)
Basen niewielki lecz na pewno warto się wybrać i skorzystać. W listopadzie nie był zatłoczony i bezproblemowo można było popływać i się zrelaksować. Super sauny: mokra oraz sucha.
Na pochwałę zasługują także śniadania serwowane w sali balowej, która robi ogromne wrażenie. Bardzo duży wybór, wszystko świeże i smaczne.
Na minus okolica, która w mojej opinii jest mocno przeciętna. Dwa jeziora w tym teren jeziora Ołów słabo zagospodarowany. Raczej na romantyczne spacery nie ma co liczyć :-) Bez auta ani rusz! Patrząc na teren hotelu z lotu ptaka, który wydawał się przepiękny można się nieco rozczarować.
Parking dla Klientów powinien być już zdecydowanie w cenie... niestety jest to dodatkowy koszt w kwocie 20 zł/os.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Aga_92
Zrecenzowano: 8 listopada 2018

Wyjątkowe miejsce, zamek położony w urokliwiej miejscowości pomiędzy dwoma jeziorami. Pokoje i wystrój wnętrz zachowany w klimatach rycerskich, robi wrażenie, dodatkowa atrakcja to możliwość zwiedzenia obiektu z przewodnikiem. Zamek robi naprawdę wrażenie i warto do niego zajrzeć meldując się na mazurach. Kuchnia hotelowa przepyszna. Ogromna sale balowa, ogromna również robi robi wrażenie Obsługa bardzo miła i pomocna, polecam z czystym sumieniem ;)

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa