Zrecenzowano 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, przemili właściciele:) pokoje są super, do niczego nie można się przyczepić:) świetnie ze są aneksy kuchenne w pełni wyposażone. miejsce ma swój klimat:) polecam:) jeżeli będzie okazja to z pewnością tam wrócimy

Data pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiłem przypadkowo, z wielką przyjemnością wracam. Coś na co zwracam szczególną uwagę to obsługa - rewelacja. Widać, że Gościniec prowadzony jest z niezwykłą pasją. Genialne śniadania, nienaganna czystość, przepiękny zapach, cisza, spokój. Zdecydowanie można dobrze odpocząć po ciężkim dniu. Na koniec - stosunek jakości do ceny to wisienka na tym, „gruszkowym” torcie! :) z czystym sumieniem mogę polecić! 5/5! Gratulacje :)

Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Krystian W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Byliśmy w Gościńcu pod Gruszą całą ekipą: dziadkowie, rodzice, wnuki. Gospodarze pomyśleli o wszystkich: plac zabaw, pokój zabaw (w razie niepogody), grill, książki, przewodniki i informacje o okolicznych atrakcjach. Pokoje czyściutkie i oryginalnie zaaranżowane. Duuże łazienki z oknami! Personel życzliwy i pomocny. Pyszne śniadanka dające energię na cały dzień. Czego chcieć więcej?!

Wskazówka dotycząca pokojów: W upalne dni korzystniejsze są pokoje od strony ogrodu.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Maria M
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Z jednej strony cisza i spokój którego szukaliśmy poza miastem a z drugiej brak nudy bo są dla dzieci zwierzęta, plac zabaw i mnóstwo warsztatów a dla rodziców książki, leżaki, ognisko. Na pewno tam wrócimy :)

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Mateusz R
Zrecenzowano 10 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Piekne miejsce, widac ile serca i wysilku gospodarze wlozyli w odbudowe tego miejsca.
Pokoje w swietnym standardzie, czysto, schludnie.
Z kulinariow dostepne tylko sniadania, ale smacznie, obficie i bardzo lokalnie.
Wlasciciele planuja dalsza rozbudowe bazy noclegowej, restauracyjnej.
Chetnie wrocimy.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną