“Pyszne jedzonko”

Villa Greta Restauracja slow-food
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Świerzawa)
Opis: Villa Greta to restauracja slow-food czyli oparta na produktach regionalnych oraz z własnego gospodarstwa rolnego. Podajemy dania kuchni polskiej, czasami urozmaicamy kuchnią śródziemnomorską i wschodnią. Przed domem duża bezpieczna przestrzeń z placem zabaw dla dzieci.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cała idea słow food tej restauracji to strzał w dziesiątkę. Każdy wybierze coś dla siebie. Bardzo dobry pstrąg, desery, oraz czarna soczewica. Dobre regionalne piwa.
Cudowny pomysł z daniem dnia, rozbiciem godzinowym dla gości.
Śniadania na najwyższym poziomie, zero nudy.

Dziękujemy, Sinusioda

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Jedzenie średnie, a ceny dość wysokie. Obsługa miła, ale brak komunikacji między kelner(k)ami. Raczej nie polecam.

Dziękujemy, Greta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 495krisr, Właściciel, Villa Greta Restauracja slow-foodOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Czy mogę prosić o wskazanie dań, które Państwu nie smakowały i błędów naszej kadry? Omówimy błędy by następnym razem wypaść lepiej. Prosimy o kontakt na adres priv restauracja@villagreta.pl.
Krzysiek Rozpędowski właściciel

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Miejsce z dała od zgiełku, ciekawie urządzone. Dużo przestrzeni dla dzieci na zewnątrz. Obsługa wspaniała. Trafiliśmy w momencie gdy na obiekcie przebywały dwie duże grupy gości i nie było wolnych stolików . Spokojnie oczekiwaliśmy, a w międzyczasie kilku kelnerów nas uprzejmie informowało,że lada moment zasiądziemy do stolika. Nie czuliśmy się pozostawieni sami sobie. Niestety ocenę zaniżamy ze względu na kuchnie. Opisy piękne jednak dalekie od rzeczywistości .

Dziękujemy, Natalia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 495krisr, Owner, Villa Greta Restauracja slow-foodOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Będziemy wdzięczni jeżeli napiszecie Państwo, które opisy nie zgadzały się z rzeczywistością. Przy bardzo dużym ruchu w szczególności w niedzielę i sobotę popełniamy jak wszyscy błędy ale zawsze staramy się na odprawach przegadać przyczyny tych błędów.
Dlatego bardzo pomogłaby nam informacja co Państwu nie odpowiadało.

Zrecenzowano 18 lipca 2019

To urokliwe miejsce z dala od zgiełku. Wnętrze zachwyca doskonałością wykorzystania starego budynku. Wystrój jest ciekawy, ale kuchnia nieco mnie rozczarowała. Miejsce to ma świetne opinie i miałam nadzieję na ich potwierdzenie. Tymczasem obiad był smaczny, nawet ciekawy ze względu na zioła i kwiatki begonii lub nagietka w towarzystwie szałwi na ziemniakach, ale bez rewelacji. Może liczyłam na zbyt dużo, na cuda? Najbardziej smakowały mi buraczki, które dostałam na przystawkę.

Dziękujemy, emmazgaju
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 495krisr, Owner, Villa Greta Restauracja slow-foodOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Pani Emmo, ze zdjęć rozpoznaję, że zamówiła Pani pensjonatowe danie dnia. Następnym razem polecamy skorzystać z dań z karty.
Zawsze aktualne manu znajdziecie Pańtwo na naszej stronie villagreta.pl w zakładce RESTAURACJA/MENU

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doceniana restauracja slow food. Warta polecenia. Jedzenie pyszne choć tradycyjne. Świetny schabowy. Doskonała pomidorowa. Dodatkowo piękne odrestaurowane otoczenie i duży ładny plac zabaw. Miejsce warte odwiedzenia mimo nieco wyższych cen.

Dziękujemy, MrJotZet

Villa Greta Restauracja slow-food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie
Jawor, Województwo dolnośląskie

Jawor, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Villa Greta Restauracja slow-food? Podziel się wrażeniami!