“Karczma Rzym”
Karczma Rzym — recenzja

Karczma Rzym
Zrecenzowano 4 września 2019

Tę karczmę Rzym zwano... Któż nie czytał Pani Twardowskiej ? Po prostu warto zobaczyć i zrobić na jej tle zdjęcie

Dziękujemy, Adventure490244

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Po czterech latach dużo lepiej. Sam zapach w środku już się zmienił na przyjazny głodnemu. Podaż i jakość smakołyków ok. Obsługa miła i sympatyczna. Słowem teraz warto tam być i zjeść

Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Bardzo fajna atmosfera,całkiem dobre jedzenie ale mogłoby być lepiej np.lokal mógłby być czystszy i lepiej oświetlony.Według mnie zmiany są konieczne!!!

Dziękujemy, Oski1234
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenia, miła obsługa, czasem gubią zamówienia, ale to najprawdopodobniej z powodu dużego ruchu. W związku z tym nie rozumiem aż taj niskiej oceny naszej pięknej, regionalnej karczmy.
Miło wspominam wizytę Oli w Trasie, która odwiedziła tę tradycyjną karczmę.

Dziękujemy, Koneser123455
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ta knajpa nadaje się do zamknięcia. Syf, brak organizacji i jedzenie najniższych lotów. Byłam tam z rodziną, czekaliśmy 1,5h na jedzenie. Nikt nas nie poinformował że aż tyle trzeba będzie czekac. 3 babki latają na całą sale i dwór ikazda opowiada i sapie jak jej to źle że nie ogarnia. Okej ja każdy to rozumie ale każdy przychodzi tam spędzić miło czas i dobrze zjeść bo się za to płaci. Zanim przynieśli nam jedzenie poszłam zapłacić za przynieaiona cole a młoda kelnerka zapytała czy mam 6zl wyliczone. Niestety nie miałam a ona na to rzuciła kartka bądź ściera i burknela *ja nie mam teraz czasu*. Dno ku rwa dno, żenada i brak wychowania. Dziwię się że szefostwo pozwala sobie na takie zachowanie, na taki młyn i brak organizacji na sali. Jedzenie jednak po tak długim czasie zostało przyniesie ale to był skandal. 18zl za rozgotowanego kotleta z piersi kurczaka w odpadajacej panierce ociekajacego olejem. Na talerzu był sam tłuszcz. A zestaw surówek przechodził swoją 3 młodość. Fuj.

Dziękujemy, dawidflorian

Karczma Rzym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sucha Beskidzka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rzym? Podziel się wrażeniami!