Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam do Hotelu Monttis 18 czerwca 2019 roku na czas święta Boże Ciało. Na wejściu zaskoczyła mnie obsługa, która przejęła mój samochód i zaparkowała go dla mnie. W recepcji przemiła Pani Martyna powitała mnie w hotelu oraz oznajmiła, iż dostanę pokój z wyższym standardem. Wystrój recepcji jest zaskakująco piękny! Mój pokój był absolutnie wspaniały! Dostałam wielkie i wygodne łóżko, łazienka była czysta i zawierała wannę oraz prysznic - do wyboru do koloru. Zasięg internetu w pokoju był wspaniały! Nigdy, w żadnym hotelu nie doświadczyłam tak szybkiego łącza! W łazience znajdował się Krzyż Katolicki - tak jak przystało na prawdziwie Katolicki hotel. Na poziomie -1 znajduje się wspaniały i ogromny basen oraz sauna i jacuzi. A wszystko w cenie hotelu! Dodatkowo codziennie o godzinie 17:30 odbywają się lekcje tańca w wodzie. Posiłki w restauracji hotelowej przekraczają wszelkie oczekiwania! Codziennie serwowane są polskie specjały! Począwszy od kotleta schabowego czy też rosołu i żurku, a kończąc na bigosie na kolację, jadłospis jest bardzo szeroki. Dodatkowym atutem jest Katolicki zwyczaj podawania ryby w piątki, który w Hotelu Monttis jest ściśle przestrzegany. W dniu święta Bożego Ciała w kaplicy hotelowej msze święte odbywały się co dwie godziny prowadzone przez przemiłego prałata Andrzeja. Podczas wymeldowania z hotelu przemiła pani Martyna z recepcji oferowała mi talon na następny pobyt w hotelu na dwa dni. Polecam i wrócę z pewnością!

1  Dziękujemy, graza1950
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Faktycznie znakomita baza na kolonie, obozy itp. Wybitne postaci recepcji w osobach Pani Alicji i Pana Marcina. Znakomita obsługa pań pokojowych/sprzątających pochodzenia ukraińskiego. Hotel i jego baza wewnętrzna i zewnętrzna jak i zasoby mieszkaniowe oraz możliwości organizacyjne doskonale spełniają warunki do organizacji obozów i koloni również z posmakiem aktywności sportowej z wykorzystaniem małej bazy zabiegowej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Latem gorąco jest od strony wewnętrznego terenu/ogrodu
Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Doskonałe zakwaterowanie, gastronomia rewelacyjna, warunki treningu wymarzone, obsługa obiektu profesjonalna, grillowa chata urokliwa w śnieżnej szacie i cieple pieca grillowego :-). Obiekt całkowicie spełniający oczekiwania trenerów i uczestników. Ekstra sauna i siłownia. Wracamy z kolejną grupą na trening 19/20 stycznia 2019. Urok miejsca i miasta z cudownie odnowionym Zamkiem. Hotel ma swój własny styl. Basen miejski jest 200m obok hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dostępny dla osób niewpełnisprawnych - podjazd, winda dla osób na wózkach, wykwalifikowany personel do obsługi osób niewpełnisprawnych.
Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krzysztofb572
Zrecenzowano: 20 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa zwłaszcza panie które dbają o czystość w tym hotelu recepcja też kuchnia bardzo dobra położenie bardzo dobre wszędzie blisko PKP basen można zobaczyć zamek w tym mieście i duży park oraz w pobliżu karczma Rzym

Termin pobytu: luty 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, Jurek S
Zrecenzowano: 19 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły personel, pyszne śniadanie podane na życzenie a nie w formie szwedzkiego stolu, pokój czysty, łazienka na oko też ale czuć było brak używania środka z chlorem w toalecie, niestety taki minus się pojawił...

Termin pobytu: grudzień 2016
4  Dziękujemy, MataKatowice