“Spotkania rodzinne”
Gosciniec Pod Zajacem — recenzja

Gosciniec Pod Zajacem
Nr 6 wśród 23 Restauracje (Oleśnica)
Zrecenzowano 5 września 2019

Urokliwy zakątek, piękne widoki, ogródek warzywny robi niesamowite wrażenie, bardzo miłe popołudnie w pięknych okolicznościach przyrody. Jedzenie bardzo dobre tylko zdecydowanie za duże porcje."Niespodzianka..."- godna polecenia.

1  Dziękujemy, MonikaR1794

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo niepoważne traktowanie klientów. Miesiąc przed planowanym terminem przyjęcia odmowa z wytłumaczeniem, że pani menadżerka zapisała 2 imprezy na ten sam termin. Wcześniej, na prośbę podpisania umowy Pani Menadżerka stwierdziła, że zrobimy to miesiąc przed terminem...Żenada. Piekna okolica i to wszystko. Jedzenie niestety słabe.
Po opublikowaniu tej opinii na FB otrzymałam wiadomość od Gościńca z prośbą o przypomnienie o jaką imprezę chodziło (!) czyli co? Było takich sytuacji więcej? Przypominałam, że chodziło o przyjęcie weselne odwołane na miesiąc przed ustalonym terminem. Przeprosin do dziś nie otrzymałam. Za to z ich profilu na FB zniknęły oceny i możliwość ich dodawania...Szkoda, że poziom obsługi Gościa nadal pozostaje na tak niskim poziomie. Dobrze, że istnieją inne miejsca z profesjonalną obsługą, a przede wszystkim z szacunkiem do Klienta. Ja w każdym razie radzę się zastanowić zanim Państwo zdecydują się na to miejsce.

Dziękujemy, DDDaga
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Planowałem tam wesele, niestety podejście Pani menager było takie, jakby robiła łaskę ze wszystkim, wprost powiedziała, że mają takie marzę na jedzeniu, że nie opłaca im się robić imprez (mimo, że reklamują to na stronie) Okolica i obiekt ładne lecz to wszystko, jedzenie jak za tak wygórowane ceny fatalne, podane zimne. Nie jest to jakość, jak za takie ceny. Zdecydowanie nie polecam, chyba że na spacer po ogrodzie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Piękne miejsce i otoczenie. Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca dla każdego, zarówno dla rodzin z dziećmi aby obcować z naturą jak i dla ludzi którzy chcą smacznie zjeść. Urzekł mnie klimat tego miejsca. Budynki ciekawie odrestaurowane, co da sie zauważyć po starych fotografiach wiszących w przejściach. Otoczenie pomysłowo zaaranżowane, dodatkową atrakcją są liczne gatunki zwierząt zamieszkujące ten teren.
Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane. Miejsce zachęca do powrotu.

Dziękujemy, 46kamilaw
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Odwiedzamy Gościniec co jakiś czas i jedzenie jest coraz lepsze :) Wszystko pięknie podane. Obsługa bardzo mila. Jedyny minus to długi czas oczekiwania

Dziękujemy, Smakosz1985

Gosciniec Pod Zajacem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Borowa, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gosciniec Pod Zajacem? Podziel się wrażeniami!