“Najlepsze sushi w okolicy.”
Sushi Okami — recenzja

Sushi Okami
Nr 2 wśród 23 Restauracje (Oleśnica)
Opis: Sushi Okami to restauracja, która powstała z pasji do kuchni orientalnej, niecodziennych smaków i Kraju Kwitnącej Wiśni. Nasze Sushi zachwycają nie tylko smakiem, ale również wysokimi walorami estetycznymi, które są tworzone przez doświadczonych Sushi Masterów. Zapraszamy w kulinarną podróż po Japonii z SUSHI OKAMI
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi, przesympatyczna obsługa i świetne wtorkowe rabaty Dania z najświeższych produktów robione przez ludzi którzy się na tym znają i kochają to co robią. Duży ruch świadczy o tym jak smacznie rolują

Dziękujemy, Olga B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: szymonr511, Właściciel, Sushi OkamiOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dziękujemy za opinie, jest dla nas bardzo cenna i motywuje do dalszej pracy i rozwijania się dla naszych gości

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała knajpa, bardzo przytulną.
Serwowane sushi robione na oczach klienta.
Świeże składniki.
Ciekawe menu, różnorodne.
Zupa miso polecam.
Świetne desery.
Dobre ceny.

Dziękujemy, pablomox
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak, po prostu smacznie i miło. Świeże składniki, fajnie dobrane proporcje. Bardzo miła obsługa. Miło spędzony czas. Na pewno wrócimy. Pozdrowienia!

Dziękujemy, golebiowskipawell
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: szymonr511, Właściciel, Sushi OkamiOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam miło i mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie :) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Jedzenie pyszne ze świeżymi produktami wprost z kraju wiśni, duży wybór menu, miła obsługa oraz przyjazna obsługa.

Dziękujemy, Marcel S
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Przyjechaliśmy z polecenia z Wrocławia i nie żałujemy. Obsługa jak i dania na wysokim poziomie, liczne dania sezonowe spoza karty. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka119

Sushi Okami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oleśnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sushi Okami? Podziel się wrażeniami!