Oleśnica

“Bardzo dobre jedzenie, spokojnie”
Restauracja Amber — recenzja

Restauracja Amber
Nr 1 wśród 23 Restauracje (Oleśnica)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Obszerna sala, dużo stolików. Spokój i cisza, gdyż w niedzielę wczesnym wieczorem były zajęte tylko trzy stoliki. Czysto i przyjemnie. Otoczenie też przyjemne - kwiaty i przestrzeń przed wyjściem. Dużo miejsca do zaparkowania samochodu.

Jedzenie bardzo dobre. Jedynie menu dla dzieci nieco ubogie w warzywa i owoce (filet z piersi kurczaka i frytki, racuchy), ale to nie problem, gdyż zawsze można wybrać danie z menu dla dorosłych. Obsługa rewelacyjna. Kelner był uważny i szybki; doradził przy wyborze potraw, ale nie narzucał się zbytnio.

My zamówiliśmy zupę dnia (15 zł) - wyśmienity żurek. Tak dobrego żurku już dawno nie jedliśmy. Wspomnę tylko, że zamówiliśmy "dokładkę". Racuchy z jabłkami dla dziecka smaczne i niezbyt tłuste. Kawa dobra, choć nie rewelacyjna.

Dziękujemy, Michal K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutna rewelacja. Kurczak w pergaminie z duszonymi warzywami hitem. Bardzo smaczna sałatka z kurczakiem. Należy tu koniecznie wrócić.

Dziękujemy, 324mm
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zobaczyłem dzisiaj reklamę restauracji i hotelu. Zjadłem pyszna kolacje. Zupa rybna palce lizać, a policzek wołowy o wyjątkowe kruchości świetnie przyprawiony. Brawo

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja czysta, obsługa bardzo miła a jedzenie bardzo dobre choć nie tanie. Zamówiliśmy policzki wołowe z kluskami śląskimi, schab z jajkiem sadzonym i ziemniakami oraz pierś z frytkami i marchewką choć zamiast marchewki syn dostał surówkę z kapusty... Do picia był pyszny kompot. Ogólnie restauracja godna polecenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Barbara D
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mega dobre świeże Polecam... Stek z sarny wymiata a policzek wołowy to już w ogóle można wybuchnąć. Czysto schludnie przestronnie

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, cwalek

Restauracja Amber — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Borowa, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Amber? Podziel się wrażeniami!