Zrecenzowano: 22 lipca 2019

My nie nocowaliśmy tutaj, ale przychodziliśmy na obiady i kolacje. Pizza jest wspaniała, pachnąca, doprawiona i nie za cienka ani za gruba. Ceny przestępne. Zupa gulaszowa pycha, inne dania też. Tylko dziwna jest zasada zamawiania oddzielnie dań z rybami w smażalni przy płocie ani u kelnerki. Miejsce wygodne do zabaw dla dzieci. Polecam tę restaurację.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie korzystałam z pokoi, tylko z restauracji
Dziękujemy, nataliasalej
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

wielkie rozczarowanie i brak szacunku do klienta !
Dzisiejszego wieczoru zamówiłam dwie pizze z restauracji "Pod skarpą" w Mysłakowicach. Pizze na które się zdecydowałam to numery 16 i 24 (Słoneczna i Rukola)obie w rozmiarze 30 cm. Podczas składania zamówienia Pani kelnerka została zapytana czy pizza może zostać dostarczona do Kostrzycy, ponieważ była godzina 20 (odległość z Mysłakowic do Kostrzycy to koło 7 km). Pani odpowiedziała, że nie ma żadnego problemu, ale może to trwać około godziny. Około godziny 21:10 przyjechał Pan kierowca, który przywożąc pizze oznajmił, że nastąpiła pomyłka i z restauracji odebrał tylko jedną pizze. Pomyślałam wtedy, że jesteśmy tylko ludźmi i pomyłki się zdążają.Odebrałam pizze i zapytałam ile w takim razie mam zapłacić Pan kierowca odpowiedział, że w sumie sam nie wie ale może być 24 zł (cena obu pizz to 21 zł każda) !!! Pan odjechał a ja otwierając pudełko zorientowałam się, że dostarczona pizza to capricoza (jej koszt to również 21zł) i jest już niestety zimna. Postanowiłam oddzwonić. Odebrała ponownie Pani kelnerka, która powiedziała, że obie pizze zostały wydane kierowcy, ale skoro nie dojechały to Ona wyjaśni całą sytuację i oddzwoni na mój numer (była już godzina 21:20). Po 15 minutach bez odpowiedzi postanowiłam sama oddzwonić. Dopiero za 3 razem udało mi się dodzwonić do restauracji(godzina 21:39). Odebrał Pan, który niestety nie przedstawił się, więc nie mogę określić jego stanowiska. Pan był bardzo zaskoczony, całą sytuacją, co tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że jego (prawdopodobnie) koleżanka z pracy zignorowała moje zgłoszenie mimo zapewnień odnośnie wyjaśnienia całej sprawy. Po tym jak opisałam całą sytuację Pan stwierdził, że on w sumie nie wie co on ma mi poradzić na to, ponieważ nawet nie ma już kierowcy.Na stronie internetowej jest napisane, że zamówienia do Kostrzycy i innych okolicznych miejscowości, są REALIZOWANE TELEFONICZNIE do godziny 21:30, więc nie mam pojęcia w jaki sposób realizowane są te zamówienia, jeżeli o godzinie 21:40 nie ma ich już kto dowieść. Cała rozmowa trwała jeszcze kilka minut a ja oczekiwała konkretnej propozycji rekompensaty. Niestety nie doczekałam się a jedyna propozycja, która padła to była taka, że no może jakoś ewentualnie jutro przywieziemy Pani te pizze. Stwierdziła, że propozycja jest co najmniej żenująca i poprosiłam o jeszcze jedną rozmowę z Panią, która obiecała do mnie oddzwonić (ponieważ ten brak odpowiedzi i zainteresowania uważam za bardzo niestosowny i odebrałam, go jako brak szacunku). Niestety i tej sytuacji nie udało się wyjaśnić, ponieważ jak Pan, z którym rozmawiałam, stwierdził, koleżanki już nie było w pracy. Uznałam, że dalsza rozmowa nie ma sensu i poinformowałam Pana, że mam zamiar napisać stosowną opinie. Usłyszałam tylko odpowiedź pod tytułem "proszę bardzo" a więc piszę i polecam miejscowym wybrać inne miejsce, z którego dowiozą wam pizze. Natomiast osobą przyjezdnym również odradzam i przekonuję, że w okolicy jest wiele DUŻO lepszych miejsc.

Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano: 30 września 2018

Mogę ocenić sobotni posiłek. Ogólnie... mogłoby być lepiej. Nie jest idealnie. Jest na mocne 4. Co zaniża? Okropne surówki. Serio! Dawno nie jedliśmy tak dziwnego zestawu surówek... buraczki jakieś nie takie, marchewka to jakaś papka - ją zostawiliśmy, bo jakaś podejrzana, kapusta może być. Sam obiad - placek i kurczak grillowany bez zastrzeżeń.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, mothcik
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018

Urządzaliśmy tam wesele. Goście byli bardzo zadowoleni z noclegów, pokoje są czyste i komfortowe. Dodatkowo pyszne jedzenie. Na zawnątrz spory taras z miejscem do odpoczynku, plac zabaw dla dzieci i stawik.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy z mezem w tamtym roku Pod Skarpa naprawde super miejsce na wypoczynek przepiekne widoki, blisko gor oraz blisko do miasta Jelenia Gora.!Jedzenie pyszne, obsluga bardzo mila !!! Napewno wrocimy!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, MonicB5710