ZenHotels.com
Booking.com
StayForLong
Zrecenzowano: 30 maja 2017

Bardzo miły pobyt. Polecam na wyjazdy weekendowe oraz na dłusze połaczone ze zwiedzaniam ooklicy i samego zamku. Historyczna budowla robi ogromne wrażenie. Pokoje pięknie urzadzone, obsługa wyjątkowo profesjonalna i miła. śniadanie jak w najlepszych hotelach

Termin pobytu: maj 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, darekska
Zrecenzowano: 18 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zamek ladnie zadbany,w około niego także teren jednak nie znalazłam tam nic interesującego co by przykuwało moja uwagę.zwiedza się szybko,bo w zasadzie nie ma tego dużo do zobaczenia. Miejsce do zobaczenia na chwilkę.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Joanna_M1982
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2017

Ładnie odnowiony zamek.Niewiele wnętrz do odwiedzenia. Kiepsko oznaczone wejście do kasy.Restauracja zamkowa serwuje dobre jedzenie.Żeberka soczyste i smacze.Dania kuchini europejskiej.Ładnie podane i obfite.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, kasiaant123
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Świetne, spokojne miejsce, gdzie nadzwyczaj przyjemnie mozna spędzić romantyczny wypad "za miasto". Nienachalne, klimatyczne wyposażenie pokoju, nadające mu klimat, jednocześnie nie pozostawiając wątpliwości, że jest to pokój niezwykle elegancki. Pyszne śniadania w komnatach zamkowych dopełniają całości.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, BeataM1247
Zrecenzowano: 13 października 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziłem jeden dzień w Zamku w Niepołomicach. Świetny pod każdym względem, przestronne pokoje, duże łazienki. Menu OK. choć pierwszy raz spotkałem się z creme brulee o smaku miodowo-piernikowym i bez, co zazwyczaj, jest clou tego deseru karmelizowanego cukru. Konsystencją bardziej jak i kolorem przypominał mi musztardę z nutką piernika. Deser traktuje jako potknięcie. Reszta czarująca. Wrócę tam.

Termin pobytu: październik 2016
Typ podróży: Podróż służbowa