Niepołomice

“na równi pochyłej”
Via Farina — recenzja

Via Farina
Nr 9 wśród 11 Restauracje (Niepołomice)

Lokal przeniósł się z podziemia na piętro. W podziemiu nie było pięknie ani szczególnie ciepło, przyjemnie ale teraz jest już zupełnie weselnie a lokal przypomina proste restauracje z lat '80 ubiegłego wieku. Wystrój żaden, stoły i krzesła z poprzedniej epoki i tylko pani kelnerka sympatyczna. Pizza niby an cienkim cieście ale twardym. Ser ciężki, dodatki tanie i mocno średnie. Cóż szkoda, że restauracja poszła w stronę knajpy. My juz podziękujemy.

Dziękujemy, Grzech000

Zrecenzowano 9 lutego 2018

Zamówiliśmy dania główne i muszę przyznać, że były bardzo dobre, choć mięso twarde. Obsługa miła, ale do obsłużenia był tylko nasz stolik i zaserwowano nam dania na odwrót, a zamiast kostek ziemniaczanych dostałam frytki. Rozczarowaniem dla mnie był znajdujący się obok stolików tor do kręgli. Gdybym wcześniej wiedziała, nie zdecydowała bym się na tą restaurację, ponieważ chciałam zjeść w spokoju obiad, a hałas tego nie ułatwiał. Myślę, że jako atrakcja dla rodziny z dziećmi lub na spotkanie ze znajomymi przy pizzy i kręglach miejsce jest ok.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, emmoonika
Zrecenzowano 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja nie powala. Dkugi czas oczekiwania od momentu zlozenia zamówienia. Obsługa niespieszna. Dania skromne aczkolwiek smaczne. Bywałem w lepszych włoskich restauracjach

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 564krzysztofk
Zrecenzowano 18 lipca 2017

Polecam i jeszcze raz polecam. Jedyny minus to lokalizacja w piwnicy oraz w towarzystwie kręgielni. Brak pomysłu na ogródek latem, a przecież mogłoby to zachęcić więcej klientów.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, BeataC399
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, profesjonalnie przyrządzone włoski pasty. Pizza jedna z lepszych jakie zdarzyło się nam jeść. Duża przestrzeń. Minus za brak zasięgu telefonii komórkowej w restauracji.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, magdalenaw591

Via Farina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niepołomice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Via Farina? Podziel się wrażeniami!