“Odprawiony z kwitkiem. Pomimo”

Cukiernia Restauracja Kawiarnia Jaga
Nr 2 wśród 2 Desery (Niepołomice)

Odprawiony z kwitkiem. Pomimo informacji na drzwiach czynne codziennie do 22, o 20:40 zostałem poinformowany, że już zamykają.

Dziękujemy, 550karolp

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Jadze smacznie się zje, ale czas oczekiwania na dania zawsze jest długi. Ciasta i desery pyszne! Fajnie jakby kuchnia mogła szybciej działać.

Dziękujemy, klaumaj
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bez szczególnych walorów. Kawa umiarkowanie dobra, mleko spienione na gęsto, aromat znośny, choć nie powalający, temperatura całości nieco zbyt niska.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli mam być szczery , staram się zawsze mieć dużo cierpliwości do gastronomii w małych miasteczkach . Tak i tu chcieliśmy napić się kawy . To że kelnerka działająca w malignie zapomniała o swoich klientach to psiut . Sytuację uratowała sympatyczna barmanka , która podała nam kawę . Chyba stwierdzenie że brakuje ludzi do pracy jest prawdziwe. Zdecydowanie nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, robertsX2120UF
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Hamburgery wyglądały świetnie, ale były niejadalne - sucha bułka, mięso twarde i suche.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 88pamela88

Cukiernia Restauracja Kawiarnia Jaga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niepołomice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Restauracja Kawiarnia Jaga? Podziel się wrażeniami!