Hotel Milena(Milówka)
Agoda.com
Hotel Zimnik(Lipowa)
Booking.com
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

Pokoje przestronne, łóżka wygodne, łazienka czysta i zadbana. Dwie uwagi mam jedynie, kaloryfer był niesprawny i grzał na ful więc non stop było otwarte okno, dla mnie bilans na zero, ale hotel pewnie więcej płaci za ogrzewanie, w TV jedynie TVN reszta kanałów nie działała ;) poza tym okej. Najważniejsze w hotelu - fenomenalna obsługa. Dziewczyny wszystkie uśmiechnięte i bardzo pomocne. Jedzenie bez ochów i echów, ale smaczne i świeże. Śniadania jak wszędzie, na bieżąco dokładane jedzenie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Część okien wychodzi na główną ulicę i Kościół.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna H
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Druga wizyta w tym hotelu , jest to obiekt godny polecania , miła obsługa , bardzo dobre jedzenie , właściciele dbają o całość by wypoczynek był na jak najwyższym poziomie , pakiet Sylwestrowy rewelacyjny z dodatkowymi regionalnymi atrakcjami , warto odwiedzić to miejsce ,

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Janusz H
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Znajdujacy sie w centrum miasteczka bardzo sympatyczny hotel, obsługa idealna, wszyscy bardzo mili. Sylwester godny polecenia, sympatyczna atmosfera, jedzenie smaczne..śniadania i obiady bardzo dobre.Polecam.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Edyta K
Zrecenzowano 12 grudnia 2016

Hotel i restauracja w centrum Milówki. Pokoje czyste. Hotel niedrogi, jednak obiady są tam niejadalne. Koleżanka pochorowała się wątróbką. Ja tego co dostałem na talerzu nie byłem w stanie przełknąć. Przydałaby się kuchenna rewolucja.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Nomen N
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pokój czysty i przestronny. Parking. Restauracja. Czysta lazienka. Woda Żywiec na powitanie. Tanio. Dobre jedzenie i smaczne. Łosoś grilowany ziemniaki opiekane surówka i pierogi ruskie z cebulką. Tanio i szybko podane. Ogródek. Blisko do kościoła. Sklep spożywczy naprzeciw. Miły pobyt z rodziną. Warto wrócić do hotelu Tycjan i do Milówki.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Kazimierz P