Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Druga wizyta w tym hotelu , jest to obiekt godny polecania , miła obsługa , bardzo dobre jedzenie , właściciele dbają o całość by wypoczynek był na jak najwyższym poziomie , pakiet Sylwestrowy rewelacyjny z dodatkowymi regionalnymi atrakcjami , warto odwiedzić to miejsce ,

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Janusz H
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Znajdujacy sie w centrum miasteczka bardzo sympatyczny hotel, obsługa idealna, wszyscy bardzo mili. Sylwester godny polecenia, sympatyczna atmosfera, jedzenie smaczne..śniadania i obiady bardzo dobre.Polecam.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Edyta K
Zrecenzowano 12 grudnia 2016

Hotel i restauracja w centrum Milówki. Pokoje czyste. Hotel niedrogi, jednak obiady są tam niejadalne. Koleżanka pochorowała się wątróbką. Ja tego co dostałem na talerzu nie byłem w stanie przełknąć. Przydałaby się kuchenna rewolucja.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Nomen N
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pokój czysty i przestronny. Parking. Restauracja. Czysta lazienka. Woda Żywiec na powitanie. Tanio. Dobre jedzenie i smaczne. Łosoś grilowany ziemniaki opiekane surówka i pierogi ruskie z cebulką. Tanio i szybko podane. Ogródek. Blisko do kościoła. Sklep spożywczy naprzeciw. Miły pobyt z rodziną. Warto wrócić do hotelu Tycjan i do Milówki.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Kazimierz P
Zrecenzowano 15 stycznia 2016

Hotel położony w samym centrum miasteczka. Pokoje i łazienki czyste, wyposażenie standardowe. Śniadania w formie bufetu, można się najeść. Hotel posiada dużą salę bankietową (bardzo dobry stół szwedzki).

• Data pobytu: styczeń 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Mirosława P