Hotel Milena(Milówka)
  • Restauracja
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 12 grudnia 2016

Hotel i restauracja w centrum Milówki. Pokoje czyste. Hotel niedrogi, jednak obiady są tam niejadalne. Koleżanka pochorowała się wątróbką. Ja tego co dostałem na talerzu nie byłem w stanie przełknąć. Przydałaby się kuchenna rewolucja.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Nomen N
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pokój czysty i przestronny. Parking. Restauracja. Czysta lazienka. Woda Żywiec na powitanie. Tanio. Dobre jedzenie i smaczne. Łosoś grilowany ziemniaki opiekane surówka i pierogi ruskie z cebulką. Tanio i szybko podane. Ogródek. Blisko do kościoła. Sklep spożywczy naprzeciw. Miły pobyt z rodziną. Warto wrócić do hotelu Tycjan i do Milówki.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Kazimierz P
Zrecenzowano 15 stycznia 2016

Hotel położony w samym centrum miasteczka. Pokoje i łazienki czyste, wyposażenie standardowe. Śniadania w formie bufetu, można się najeść. Hotel posiada dużą salę bankietową (bardzo dobry stół szwedzki).

• Data pobytu: styczeń 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Mirosława P
Zrecenzowano 8 października 2015

Nasz pobyt w Hotelu Tycjan będę miło wspominać.Muszę dodać na wstępie, że nie miałam problemu z obiadkami(jestem diabetyczką). Jedzenie naprawdę smaczne i dużo. Personel pomocny i grzeczny.Nasz pokój znajdował się na 3 piętrze,ale jest winda.Przestronnie,czysto.Piękny ogród z oczkiem wodnym.Bezpiecznie bo nawet parking monitorowany.Skorzystaliśmy z masażu i jakuzzi.Było super,polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Następnym razem wybiorę pokój z balkonem (piękne widoki).
  • Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mirosława K
Zrecenzowano 6 września 2015

Zalety:
1. Lokalizacja - w centrum Milówki.
2. Przyjazny, pomocny personel.
3. Dobrze wyposażona sala szkoleniowa.
4. Smaczne przerwy kawowe serwowane przez hotel: owoce, ciasta, suszone owoce i pestki :)
5. Smaczne obiady.
6. Bezpłatne Wi - Fi.
7. Ładny ogród.
8. Bezpłatny parking.

Wystrój trochę trąci kiczem - okropne obrazy i "na bogato" (marszczenia, falbany, błyszcząco) :)

• Data pobytu: kwiecień 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Psyche77