Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ośrodek ma dobre położenie- niedaleko centrum Miedzybrodzia ( ok 400m). Cicha okolica. Wodospad jest szczególnie urokliwy podczas posiłków kiedy widać go z jadalnii. Posiłki mogę ocenić z perspektywy śniadań. Był szwedzki stół choć dosyć ubogi ( np brak wody - był tylko wrzątek pod herbatę lub kawę ). Pokoje przytulne, nawet bardzo ale traktowaliśmy je jako punkt wylotowy wiec praktycznie tylko w nich spaliśmy. Minusem było to ze w czasie naszego pobytu natrafiliśmy na kolonie, o czym nie było mowy podczas rezerwacji. Co ciekawe to nie dzieci a wychowawcy kolonijni byli najbardziej uciążliwi ( mam wrażenie ze zatracili zdolność porozumiewania się bez krzyku). W pokojach nie było przesadnie czysto ( nieopodkurzana wykładzina dywanowa czy tez pajęczyny w łazienkach ). Finalnie ośrodek robi dobre wrażenie aczkolwiek wydaje się jakby czasy świetności niedawno minęły.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kosazpszczyna
Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Ośrodek położony w cichej i pięknej okolicy, w pokojach i łazienkach czysto, jedzenie przepyszne, a pizza na cienkim cieście rewelacja!
Obsługa miła i uczynna, zawsze chętna do pomocy. Urzekł nas szumiący za oknem wodospad, którego odgłos doskonale uspokaja... Mogę polecić ten ośrodek z czystym sumieniem

• Data pobytu: maj 2018, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Te P
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Polecam wszystkim ten obiekt. Ja korzystałem z pakietu sylwestrowego 2017/2018 - było naprawdę bardzo fajnie. Przemiła obsługa, jedzenie doskonałe! 5 na 5 pkt. Lokalizacja obiektu również bardzo dobra.
Wokół domki (czynne w sezonie letnim), sauna, chata grillowa, wodospad-zik (jak w nazwie). A zimową porą zapewne przydatne stoki narciarskie naprzeciw obiektu - na górze ŻAR.

Data pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Artur L
Zrecenzowano 10 września 2017

Do Nad Wodospadem wybraliśmy się na szybki wypad w Beskidy. Pokój adekwatny do ceny - niewielki, ale czysty i przytulny. Dużym minusem jest jeden czajnik na piętro oraz brak szklanek, talerzy, sztućców w pokoju. W pokoju był telewizor, ale odbierał jedynie 3 kanały. Za wszystkie atrakcje trzeba dodatkowo płacić np. wypożyczenie piłeczki do tenisa stołowego kosztuje 1zł. W restauracji na dole serwują całkiem przyzwoitą pizze.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Emilia C