“nie średnie, ale też nie b.dobre coś pomiędzy”
Nova Stodola — recenzja

Nova Stodola
Zrecenzowano 5 września 2019

Krótko i na temat, miejsce i lokal z potencjałem, przyzwoite jedzenie tworzone przez kucharza z aspiracjami, ładnie podane, ale w smaku i podaniu kaczki czegoś brakowało aby warta była ceny za jaką to danie jest sprzedawane. Przyzwoity tatar. Plusem był człowiek który obsługiwał. Minusem wystrój sali restauracyjnej (taki nijaki, zawieszenie pomiędzy nowoczesnością, a wiejską siermiężnością).
Dałbym zdecydowanie wyższą ocenę, gdyby ceny były niższe, a tak za wysoką cenę oczekuję wysokiej jakości.

Dziękujemy, 650mariuszs

Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od karty dań, krótka ale wystarczająca . Zmienia sie co kilka miesięcy . Każdy znajdzie coś dla siebie .
Dania przepyszne , pięknie podane .
W stałej ofercie jest natomiast pizza .
Ze wszystkich lokalnych wiejskich pizz i tak najlepsza, ale .... do prawdziwej jeszcze jej brakuje , spod może i cienki ale nie chrupiący a i ser mógłby byc lepszy .
Ale nie dla pizzy tam jeździmy , tylko dla całej przepysznej reszty , która gorąco polecam.
Se zdjeć mam tylko deser

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AgaKom
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wczoraj byłem z dziewczyną w tej restauracji. Zaczynając od początku. Mieliśmy zarezerwowany stolik dla dwóch osób, a okazało się, że przy stoliku są trzy nakrycia. Oczywiście to nie było dla nas problemem. Jedno nakrycie szybko zastało zabrane więc nic się nie stało. Pani kelnerka przy tej sytuacji stwierdziła, że zaszła pomyłka w rezerwacji i dlatego były trzy nakrycia. Chwilę później weszly 3 osoby, które jak się okazało miały rezerwacje. Przy żadnym stoliku nie było rezerwacji więc wnioskuję że usiedliśmy na ich miejscu, a dla nas po prostu nie był zarezerwowany stolik. No ale ok my siedzimy, oni też więc nie ma problemu. Zamówiliśmy jedzenie, poprosiliśmy o pozostawienie kart i jemy. Jedzenie super, przepyszne. Zamazalo to małe nieporozumienie na początku. W trakcie jedzenia pani zabrała nam karty, które poprosiliśmy żeby zostawiła bo chcieliśmy później zjeść deser. Ok poprosimy jak skończymy jeść. Sekundę po tym gdy ja skończyłem jeść i miałem jeszcze sztućce w rekach, a moja dziewczyna była jeszcze w trakcie jedzenia, podchodzi pani kelnerka i pyta mnie czy może zabrać talerz. Powiedziałem trochę zdziwiony, że tak i w pośpiechu odkładałem sztućce na talerz który trzymała już w rękach. Dziewczyna skończyła jeść, przyszła pani kelnerka, zabrała talerz, poprosiliśmy o karty ponieważ chcieliśmy zjeść deser iii... nic... nikt do nas nie podszedł przez 30 min. Skończyło się tak, że poprosiliśmy o rachunek, zapłaciliśmy i wyszliśmy. Gdyby nie obsługa byłoby 5 a tak jest 3.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, damian0506
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, w pokojach czysto, jedzenie smaczne. Idealne na weekendowy wypad we dwoje ;) polecamy

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Monika T
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam ta restauracje:)
Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie,
Za kazdym raze kiedy sie tam zatrzymuje karta ma nowe dania, ktore sa przepieknie podane i oczywiscie przepyszne a ponadto ceny sa bardzo przyzwoite:)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ma_gorzatar303

Nova Stodola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nova Stodola? Podziel się wrażeniami!