Zrecenzowano: 14 października 2017

Miejsce polecenia do noclegów w części obok i naprzeciw Recepcji (odnowione pokoje), ale domy dla większych grup są bardzo skromne - i to delikatnie powiedziane. Pościel szarawa, pocerowana i niestety z plamami. Łazienki na korytarzach - maleńkie. Uwaga na pokój nr 4 na piętrze (to chyba ostatnia kategoria cenowa) - śmierdzi jak w palarni i dwudniowe wietrzenie nie pomagało. Budynki piękne. Polecam posiłki w przystępnych cenach, a przede wszystkim ciasta w kawiarni. Dom pielgrzyma jest z tyłu za bazylika, więc dla osób potrzebujących odpoczynku - bardzo dobra lokalizacja. Piękne widok na okolicę.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Super miejsce na kilku dniowy pobyt i wspaniale warunki oraz widoki. Miła i przyjazna atmosfera. Wspaniała obsługa. Jedzenie przepyszne.Najlepsze kremówki papieskie. Miejsce godne polecenia- Polska Jerozolima. Bardzo polecam to miejsce na kilka dni, bo w jeden nie da się tego wszystkiego obejrzeć.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 2 czerwca 2016

Byłem pod prawdziwym wrażeniem świeżo wyremontowanych pokoi. Czyste łazienki, telewizor LCD. Pozostają do wymiany kołdry i poduszki które noszą już ślady wiecznego użytkowania. Regulamin pobytu wiszący na ścianie trochę surowy ale to w końcu dom dla pielgrzymów a nie hotel. Nieprawdopodobnie miła obsługa w restauracji. Potrawy proste ale świeże i smaczne. Niepowtarzalna atmosfera noclegu. Polecam

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa