Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy 1-3 sierpnia, zarezerwowałem dwa pokoje.
Pokoje czyste, łazienki również, jedynie co nam nie pasowało to zużyte poduszki, dużo nocy zaliczyły. W łazience zestaw kąpielowy ( żel i szampon) oraz mydło i komplet nici z igłą.
Wielki plus za śniadania , można się najeść do syta, duży wybór produktów , każdy przyrządzi sobie to na co ma ochotę, wszystko świeże. Jajecznica pyszna :)
Fajnie , że w hotelu można kupić bilety do Energy landii z 5% rabatem.
Miłe panie w recepcji.
Kupiliśmy również obiad , ja kotlet devolay a żona stripsy. Porcje duże , po całym dniu podróży i zwiedzaniu Auschwitz , byliśmy najedzeni.

Przy następnej wizycie w EL wybiorę ten hotel.
Polecam i pozdrawiam
Gerard S .

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, bahamut24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna K, Właściciel, Hotel BarkaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2017

Bardzo dziękujemy za tak miły wpis!
Przykro mi że odnieśli Państwo takie wrażenie odnośnie poduszek, w tym roku przed sezonem wymienialiśmy na nowe, ale najwidoczniej nie udało się nam wyłapać wszystkich starszych :( Gdyby Państwo dali znać że jest z nimi coś nie tak, natychmiastowo zostałyby zmienione. Przy kolejnym pobycie będą Państwo mieć u nas 10% znizki na wszystko, i na pokój i na restauracje :)
Zapraszamy i do zobaczenia! Oby odwiedzało nas więcej tak fantastycznych gości!! :)

Zrecenzowano: 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów : Pani na recepcji miła i uśmiechnięta. Śniadanie to bufet szwedzki. Parasole przed wejściem.... Ale śmierdziało kanalizacją albo papierosami bo to kącik dla palaczy więc ciężko posiedzieć.. W pokoju ciemno bo palety za oknem. I wilgotno od jacuzzi, które było w sąsiedztwie. W pokoju był szum lejącej się wody w rurach kiedy inni goście brali prysznic. Na korytarzu mieszały się duszne zapachy kuchenne i z pralni. Filiżanki na śniadaniu niedomyte. Na szczęście była to tylko jedna noc... Na stronie takie piękne zdjęcia pokoi ale naszego nie było a cena standardowa...260 zł jak za 3-osobowy. W moim odczuciu trochę brakuje do takiej ceny... Stąd taka ocena.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Hanna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna K, Właściciel, Hotel BarkaOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2017

Tak to już jest jak ogląda się na zdjęcia Apartamentu Deluxe, a przez kryterium cenowe wybiera się pokój z obniżonym standardem. Przyjechali Państwo z drogi, bez rezerwacji, mogli wybrać kilka różnorodnych opcji lub zrezygnować, ale wybraliście opcję ekonimiczną, najtańszą a nie apartament deluxe, dokładnie widząc co wybieracie i za co płacicie.

Przykro nam że hotel i warunki Pani nie odpowiadały. Chciałam tylko uściślić że w rozmowie telefonicznej mówiła Pani że chcecie cokolwiek, byle można było się przespać, i została Pani poinformowana że ze względu na szczyt sezonu i obłożenie w tym dniu mamy wolny tylko ostatni awaryjny pokój trzyosobowy o obniżonym standardzie, tak więc była uprzedzona o warunkach przez recepcję… Ponadto miała Pani możliwość bezkosztowej rezygnacji, o czym uprzedzała recepcja i telefonicznie, i pokazując pokój po Państwa przyjeździe, mówiąc że możecie zrezygnować jeśli pokój nie odpowiada. Recepcja proponowała również możliwość wybrania innej dostępnej opcji (apartament deluxe 50m2 klimatyzacją, aneksem kuchennym itd., oddany do użytku w tym roku). Ale Pani chciała ten pokój i właśnie na niego się zdecydowała, nawet po tym jak go zobaczyła na żywo i mogła zrezygnować – dokładnie ten pokój, a nie apartament.

Zdajemy sobie sprawę że hotele ekonomiczne - a takim jest nasz hotel - nie spełnią wygórowanych oczekiwań osób takich jak Pani, dlatego też na przyszłość proponuje jednak zdecydować się na droższy apartament, lub szukać hotelu w standardzie luksusowym od czterech gwiazdek wzwyż, gdzie warunki są lepsze - myślę że wtedy będzie pani wystarczająco ukontentowana. Z tym że ceny będą trzy a nawet cztery razy wyższe niż u nas. Za nocleg u nas zapłaciła Pani 65 zł od osoby, za śniadanie w formie bufetu 20 zł od osoby – gwarantuję że za taka cenę nikt nigdzie nie zaoferuje Pani warunków jak w Sheratonie (aktualnie w cenniku 590 zł/pokój dwuosobowy).

Niestety nie ma innego sposobu na dostarczenie wody do pokoi niż rury, ponadto woda ma to do siebie, że w rurach szumi – w każdym obiekcie mieszkalnym, i w domu, i w bloku, i w apartamentowcu, i w hotelu, tego nie da się przeskoczyć. Jacuzzi mamy nieczynne od dwóch miesięcy, bez wody, i z remontem czekamy na koniec sezonu, żeby fachowcy i budowlańcy nie przeszkadzali naszym gościom.

W środku w hotelu i w restauracji palić nie wolno, zresztą zgodnie z obowiązującym prawem, a personel hotelu nie ma prawa ani obowiązku wychowywać dorosłych ludzi i zabraniać gościom palić także na zewnątrz. Ściśle dla niepalących gości oferujemy klimatyzowaną salę restauracyjną.
I niestety przy temperaturze oscylującej w granicach 35 stopni nigdzie nie będzie ładnie pachnieć, nawet w -II-, bo zwyczajnie jest duszno, a powietrze stoi… Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, mimo najszczerszych chęci.

B.K. - właściciel

Zrecenzowano: 29 stycznia 2017

Hotel czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Spokojna okolica. Można tutaj odpocząć. Miejsce doskonałe na bazę wypadową do zwiedzenia Kalwarii, Wadowic, czy też Lanckorony lub odleglejszego Krakowa. Miłośnicy przyrody mogą wybrać się na piesze wycieczki po okolicy.

Termin pobytu: grudzień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Maria A
Zrecenzowano: 23 lipca 2016

W lipcu tego roku byłam z rodziną w energylandii- jak wiadomo musieliśmy gdzieś nocować , wybór padł na ten Hotel. Znalazłam go na stronie Energylandii - noclegi.. Podróżowałam razem z dwójką dzieci.Hotel jako baza wypadowa super się sprawdził- Wadowice , Kraków ,Zator wszędzie było dość blisko.Pokoje czyste i schludne.Personel uśmiechnięty - widać ,że zaangażowany w swoją pracę ,a nie tak na odwal się.Bardzo dobre śniadania.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Rudaa J
Zrecenzowano: 2 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Pokoje skromne, ale schludne, czyste, łazienki widać, że obsłużyły sporo gości. Pani (chyba włascicielka) bardzo miła. Zatrzymaliśmy się w tym hotelu na weekend. O ile pokoje były na plus to kuchnia bardzo, bardzo na minus. W cenie pokoju śniadanie - na śniadanie oferta szwedzkiego stołu, wędliny, sery... Parówki chyba najtańsze jakie są dostępne na rynku, stare mięsa i wędliny podsmarzone z cebula, wyschniete i niezbyt przyjemnie pachnące... nie powinno tak być... na kolacje z karty zamówiłam sałatkę która została podana bez jakiegokolwiek dessignu, sałata bardzo gorzka... porażka. Barszcz czerwony z którego można było odlać szklankę tłuszczu... Pani zamieniła nam zamówienie na żurek, ktory był już zjadliwy. Ceny wygórowane w porównaniu do jakości..

Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Magdalena B