Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Obsługa rewelacja! Bardzo duże podziękowania dla Pana z recepcji, który przychylił się do prośby o zmianę pokoju, zapewnił nam 1 duże łóźko zamiast dwóch pojedynczych, doniósł dostawkę dla dziecka - polecam zdecydowanie! Basen bardzo kameralny, czysta i przyjemna woda, sauna działała i grzała dość dobrze. Odległość od autostrady bardzo bliska, jedzenie baaaardzo dobre - zamawiane o 21:50 ale dało się bez słowa zamówić mimo że kuchnia do 22:00. Dziękujemy i przy następnym pobycie we Wrocławiu na pewno skorzystamy!

Dziękujemy, karczjacek
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Hotel blisko A4, pokoje czyste i duże (chociaż ślady na dywanach okropne), standard 3 gwiazdkowy, bardzo dobre smaczne śniadanie ze sporym wyborem, parking z wystarczająca ilością miejsc.
W hotelu cicho i spokojnie, sauny ok, basen mały.
Z minusów, to zostałem zameldowany w pokoju w którym ktoś przebywał i Pani nie wiedziała jak mogło to się stać, a jakby ktoś wszedł do mojego pokoju pod moją nieobecność?
Na odpoczynek, czyli jedna noc w trasie polecam jak najbardziej.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 26 stycznia 2019

jedzenie-/w skali 1-10/3z minusem-takiego schabowego dawno nie jadłam-ale kto tam pracuje na dobra opinię-OBSŁUGA-nie nachalna ,zawsze o czasie ,miła,profesjonalna-jako hotel bez obiadów POLECAM

pozdrawiam i życzę powodzenia

Wskazówka dotycząca pokoi: cisza-spokój -daleko od miasta
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Alina K
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Hotel 3* pod Wrocławiem i tak budynek w formie pałacyku, budynek jak i środek robią dobre wrażenie, styl Indyjski, kuchnia również, śniadanie ok, kolacja jako zestaw 3 daniowy - ok+, pokoje przestronne nawet duże, wygodne, czyste, pościel i łóżka ok, ręczniki, kosmetyki, tv, woda. Oddalenie od ulicy, cisza. Przed obiektem duży parking za 5 zł. doba, jadąc od zachodu autostradą pilnuj zjazdu tak jak na Orlen. Do Wrocławia jakieś 10-12 km. Przystanek przed Hotelem, kawałek dalej drugi, niedaleko spożywczy sklep. Aaa w obiekcie jest spa ale nie byłem. Obsługa miła, pomocna, cena ok 250 zł. kolacja, noc i śniadanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Obiekt w ciasnej zabudowie, jedynie od frontu widok na parking i oddaloną ulicę.
Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzej011
Zrecenzowano: 23 marca 2018 z urządzeń przenośnych

250zl/za dobę 4osobowy pokój, w tym śniadania dla 3 osób w marcu. Plusy: duży komfortowy pokój, wygodne spanie, miła obsługa, ładnie urządzony (standard wykończenia 7/10),bardzo dobre śniadania w postaci szwedzkiego stołu, strefa spa i wellness akuratna, restauracja z kuchnia indyjska (jedliśmy dwa razy i zakładam ze raz był główny kucharz a raz zastępca, także oceny dwie: b.dobre i przyzwoite, biorąc pod uwagę cenę to trochę za drogo jak na poziom drugiego kucharza, synek niejadek zjadł jednak ze smakiem za każdym razem). Minusy: otoczenie hotelu (dla nas drugorzędną sprawa), ogólnie czysto, ale niestety pewne zastrzeżenia były (porządne odkurzanie między gośćmi by się przydało), odległość od centrum. Minusy zdecydowanie nie przeważyły, pobyt był bardzo udany, basen uatrakcyjnił go dzieciom, a sauny rodzicom. Chętnie wrócimy w przyszłości.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 920martynak