Hotel wymaga remontu i masz wrażenie że powstał w latach 80-tych ale nie jest aż tak źle. Pokoje czyste sprzątane co dziennie, jedzenie mogło by być lepsze ale wychodzisz że stołówki najedzony. Opsluga bardzo miła i pomocna zawsze uśmiechnięta. Basen? No basen to wisienka na torcie. W czasie naszego pobytu 6 dni czyszczony 2 razy. Czydciutki i pełen codziennych imprez. Wieczorem sporo atrakcji i zabaw, bar otwarty cały dzień i zawsze pełny. Jeśli zależy Ci na odpoczynku a nie na luksusie gorąco polecam.

Dziękujemy, GrazynaS40
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DGatAOC, General Manager, Alborada Ocean ClubOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Grażyna, wielkie dzięki za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak miłej recenzji. Słusznie wkraczasz na basen, który jest naszym głównym atutem tutaj i jest wyjątkowym wyposażeniem na wszystkich Wyspach Kanaryjskich. Czekamy na przyjęcie w przyszłym roku.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Najgorszy hotel w jakim byliśmy.Za dużo złego,by o nim pisać. Jedyna rada i przestroga-nie jedź tam-zmarnujesz pieniądze,czas i nerwy.
Jedyne co ładne,to ogromny basen(ale i tak brudny) ,piękna miejscowość-dużo sklepów,restauracji i miejsca do spacerowania...Z restauracji skorzystasz,bo w hitelu sie niestety nie najesz-nawet jak nie jesteś wybredny...

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, AlbinaM54
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DGatAOC, General Manager, Alborada Ocean ClubOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Albina. Dziękuję za recenzję, ale myślę, że nie jest ona dość zrównoważona ani obiektywna. Basen jest zwykle sprzątany co tydzień, ale teraz planujemy go wyczyścić dwa razy w tygodniu. Jesteśmy dumni z tego jedzenia i jest wielu gości, którzy dają nam pozytywne opinie. Zgadzam się z tobą na temat tego uroczego miasta, które się w nim znajduje i to tylko dodaje przyjemności relaksującego pobytu tutaj w Alborada Ocean Club.

Zrecenzowano dzisiaj z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano wczoraj

Zrecenzowano wczoraj