“Niedzielne popołudnie”
Olivi Restaurant — recenzja

Olivi Restaurant
Nr 15 wśród 116 Restauracje (Agia Marina)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Byliśmy z żoną w niedzielne popołudnie na winie i zestawie przekąsek, mezes. Sery, oliwki, kiełbasa kreteńska, tzatziki itp. wszystko rewelacyjne. A na koniec wspaniały deser niespodzianka Fantastyczne miejsce z dala od ruchliwych dróg. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Bartek P

Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Polecamy jedzonko w Olivii na 6 z plusem. Mega pizza, pycha risotto i wielki plus za duży kącik zabaw dla dzieci. Obsługa na medal, klimat wspaniały i deser, który dostaliśmy powalił nas na łopatki. Wkrótce wracamy!

Dziękujemy, milla_emi
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce na kolację. Urokliwe, z dala od zgiełku. Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Obsługa fenomenalna. Dojeżdżaliśmy tutaj specjalnie z Chania aby poczuć klimat kreteńskiej kuchni. Raki... Wyjątkowa, szkoda, że byłem kierowcą, więc pozostało wyłącznie oblizać smak z ust zamoczonych w kieliszku.

Dziękujemy, michalmB7439EP
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja z niesamowitą obsługą! Pierwszą rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę jest obsługa. Ludzie, którzy tam pracują sprawiają, że czujesz się jakbyś był gościem w ich domu. Pomocni, uczynni, dowcipni - po prostu idealni! Jedzenie za każdym razem na bardzo wysokim poziomie (na pewno najwyższym w okolicy). Wszystko świeże, bardzo dobrze doprawione, wysoka jakość składników i oczywiście duże porcje w rozsądnej cenie. Nie ma sensu szukać innych restauracji w okolicy, tam znajdziesz wszystko czego tylko pragniesz. Sprawdź to piękne miejsce, a na pewno nie pożałujesz i wrócisz z uśmiechem. Pozdrowienia dla wszystkich z "Oliwi" , mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy!

Dziękujemy, PATRYK_93_EL
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa, pyszne jedzonko. Ośmiornica z grilla godna polecenia. Jak wrócę na Kreta, wrócę do Olivi ☺

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, N8539SAannam

Olivi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agia Marina, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Olivi Restaurant? Podziel się wrażeniami!