Zrecenzowano: 16 lipca 2019

[ENGLISH VERSION BELOW]

Hotel ładny i zadbany, pokoje czyste i komfortowe - zatrzymaliśmy się w apartamencie z oddzielną sypialnią (bardzo wygodne łóżka), gdzie dodatkowo, bezpłatnie, do dyspozycji gości znajdował się sejf. Pokój dzienny z dwiema sofami, stołem i aneksem kuchennym (lodówka z zamrażalnikiem, płyta grzewcza, czajnik i ekspres do kawy) przestronny, a łazienka czysta (z suszarką). Apartament był sprzątany codziennie, pościel wymieniana dwa razy w tygodniu.
Jedzenie przepyszne - bardzo dużo potraw kuchni greckiej, w tym wyśmienite souvlaki czy przygotowywany na różne sposoby czerniak. Indyk rozpływający się w ustach.
Obsługa skora do pomocy i serdeczna, zawsze witająca z uśmiechem. Walizki przewieziono nam bezpośrednio pod pokój.
Sam budynek hotelu ulokowany na wzgórzu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na sąsiednią wyspę, Theodorou.
W hotelu znajdują się 3 baseny, mini park wodny dla dzieci oraz siłownia na świeżym powietrzu (przy czym o ostatnich dwóch atrakcjach, jak odnieśliśmy wrażenie, wie niewielu gości).
Trzy razy w tygodniu odbywają się wieczory tematyczne - muzyka na żywo, wieczorek grecki oraz karaoke.
Na piaszczystej plaży bezpłatne leżaki oraz parasole. Owszem, należy kawałek zejść ze wzgórza, ale jest to przyjemny, około piętnastominutowy spacer między domami tutejszych, następnie obok gaju oliwnego i pośród greckich tawern, chociaż osoby z ograniczeniami mobilności faktycznie mogą mieć z taką wędrówką pewien problem (jeden z odcinków jest dość stromy).
Niedaleko plaży przystanek autobusowy, z którego co 15 minut odjeżdża autobus do Chani.
Podsumowując - to był naprawdę udany pobyt, spędziliśmy w Caldera Village wspaniały tydzień, dziękujemy!

[ENGLISH VERSION]
Beautiful and well-maintained hotel, clean and comfortable rooms – we were staying in an apartment with separate bedroom (very comfy beds), where additionally, for free, as guests we had a safe for our disposition. Living room with two sofas, table and kitchenette (fridge with freezer, kettle and coffee machine) was spacious, bathroom clean (with hair dryer). Apartment had been cleaned every day and sheets had been changed two times a week.
Delicious food – many Greek dishes (exquisite souvlakis, seith fish and turkey) but there was also some more common food such as chips or pizza for children.
Very friendly, welcoming and helpful service. Suitcases were carried directly to our room.
Hotel situated at the top of the hill, and so that location gives a beautiful view on a nearby Theodorou island.
There are 3 swimming pools, mini water park for children and an outdoor gym (two last attractions seem to be known only by a few of guests, because of their location).
Three times per week there are thematic events in the evenings – live music, Greek national dances and karaoke.
Free sunbeds and umbrellas at the beach, which may seem at first a bit far away, but it’s really not so far – it’s an about fifteen minutes’ walk through colorful streets, between Greeks’ houses, taverns and olive groves. Though there may occur some problems to disabled (one fragment is quite steep).
Bus stop is located near to the beach, bus to Chania leaves every 15 minutes.
To sum up – it was a fulfilling stay, we have spent a brilliant, unforgettable week in Caldera Village, thank you!

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto zarezerwować pokój z widokiem na morze.
Dziękujemy, kanamycyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krommidakis, Διευθυντής, Atlantica Caldera VillageOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dear guest

Thank you so much for taking time to write your opinion on the hotel.
We would love you to have again next summer.

Best wishes.

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

To nasz drugi pobyt w Grecji. Jechaliśmy nastawieni bardzo sceptycznie-daliśmy Grecji drugą szansę i opłaciło się.
HOTEL
Ładnie położony, na stosunkowo niewielkim terenie. Jednak nie ma się wrażenia ciasnoty. Warto wziąć pokój z widokiem na morze - rewelacja. Ten sam widok jest z basenu i restauracji. Wspaniale jest jeść kolację przy pięknych zachodzie Słońca.
Nie ma ręczników plażowych ani basenowych, co akurat uważam za plus ze względów ekologicznych.
Jedzenie jest niezwykle urozmaicone i naprawdę smaczne. Sporo lokalnych produktów. Wszystko świeże. Nie ma się wrażenie, że kucharz otworzył tylko paczki mrożonek i odgrzał. Właściwie każdego dnia było coś innego. Oprócz tego fajne menu dla dzieci. I napoje. Alkohole te w ofercie all inclusive - w porządku.
Animacji prawie brak, dla dzieci raz załapaliśmy się przypadkowo, bo o informację trudno, na malowanie buziek. Dla dorosłych na tańce greckie oraz na karaoke. Jeśli ktoś szuka wypasionego mini clubu i atrakcji co wieczór, to się rozczaruje. Nam to nie jest potrzebne. Nie narzekaliśmy na spokojne wieczory, a mini club naszym dzieciom nie jest szczególnie potrzebny.
W hotelu jest klimatyzowany pokój zabaw dla dzieci. Z kuchenką do zabawy i klockami - zabawek w nim mało, ale pokój jest przestrzenny, czysty, z poduchami, fotelem i kanapą dla rodziców. Animatorów nie spotkaliśmy w nim nigdy.
Animatorzy nastawieni są na gości ze Skandynawii, których w hotelu jest sporo.
Obsługa hotelu jest przesympatyczna. Od pań pokojowych po managera restauracji poprzez recepcję, kelnerów, barmanki. Wszyscy mili, uśmiechnięci, pomocni.
Baseny dla wszystkich gości są dwa, każdy z płytszą częścią dla maluchów. Przy każdym basenie jest bar. Są też prywatne baseny.
W hotelu jest też sklepik z artykułami pierwszej potrzeby ;) Od gazet poprzez zabawki, kosmetyki, pamiątki, alkohol, napoje, środki opatrunkowe aż po artykuły spożywcze i lody.
Hotel jest na sporym wzniesieniu. I to może stanowić wadę dla osób z małymi dziećmi czy zwyczajnie o słabszej kondycji. Do plaży jest 800 m w dół (dość strono, ok. 40m wysokości). Jednak powrót do hotelu może być męczący, w upale pod górę, nie jest lekko. Byliśmy z dziećmi: 2, 6 i 8 lat. Starszaki wspinały się same, najmłodszy jechał wózkiem. Drogi są równe, ale skos powoduje, że pchanie wózka do najlżejszych nie należy.

POKOJE
Są dość nowocześnie urządzone, niedawno remontowane, zadbane. Każdego dnia (oprócz niedziel) dokładnie sprzątane. W sypialni - super wygodne łóżko! Jest dobrze wyposażony aneks kuchenny z lodówką. Niewielka, czysta łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Jest też bezpłatnie dostępny sejf oraz zalecenie, by z niego korzystać. Korzystaliśmy, ale nawet gdy nieopatrznie coś zostawiliśmy w pokoju (biżuterię, telefon na ładowarce itp.) nic nie zginęło.
W pokojach jest klimatyzacja.
Na balkonie: stolik, krzesła i suszarka na pranie.

PLAŻA
Ładna, piaszczysta z niewielką ilością kamyczków (i muszelek) przy samym brzegu. Łagodne zejście do morza. Leżaki i parasole za darmo dostępne dla gości hotelowych. Są przebieralnie i prysznice i dość długi pomost z desek, co ułatwia wjazd wózkiem na plażę. Piasek jest mokry, ubity - z wózkiem nie ma problemu.
MIEJSCOWOŚĆ
Ładna, pełna sklepików, tawern. Widać też niestety sporo zaniedbanych, biedniejszych domów. No i mnóstwo pięknych kotów - zupełnie niegroźnych. Do tego cudna roślinność. I cykady, cykady, cykady. "Wyłączają się" na noc, by od wschodu Słońca zacząć swoje niezwykle głośnie cykanie.
Jest też przystanek autobusowy - można dojechać do Chanii za 1,8 EUR od osoby.

PODSUMOWANIE
Fajny, zadbany hotel ze świetną obsługą. W pełni zasługuje na swoje 4*. Świetny dla osób szukających komfortowego, spokojnego wypoczynku. Na pewno tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze - naprawdę warto dla zachodów Słońca.
Dziękujemy, ziuziek

Dear guest

Thank you for your detailed comments.
We hope to see you again in the near future to our hotel.
Until then...
Kind regards & best wishes

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Bardzo dobry i zadbany hotel. Doskonała obsługa, wspaniałe widoki, wyśmienita kuchnia, doskonałe drinki. WiFi działające na całym hotelu, a nawet trochę po za hotelem. Dwa czyste i zadbane baseny i kontrolowana w nich woda. Przy basenie bar. Rewelacja!!!

Dziękujemy, Explore819621
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krommidakis, Διευθυντής, Atlantica Caldera VillageOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dear guest ,

Thank you so much for your comments , we hope to see you again in the near future.

Best wishes :-)

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Gorąco polecam wszystkim ten hotel na pewno będziecie zadowoleni , chociaż lokalizacja hotelu troszeczkę pod górkę ale widoki za to cudowne (polecam apartament nr 632) Jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie , do wyboru 3 baseny polecam szczególnie najniżej położony w nowej części całego kompleksu bo mało w nim gości ale chyba tylko dlatego że niema przy nim baru, po za tym rewelacja. Napiszę tak = na pewno tam wrócę.HEJKA

1  Dziękujemy, kolaska1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krommidakis, Ιδιοκτήτης, Atlantica Caldera VillageOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear guest

We are so happy you enjoyed your vocation and we will waiting for you next summer until then
best wishes.

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Mieliśmy przyjemność być w hotelu z rodziną w czerwcu 2019.
Hotel bardzo zadbany i położony na wzgórzu z ładnym widokiem na morze.
Jedzenie bardzo dobre, personel pomocny i uśmiechnięty. Jesteśmy zadowolenie z pobytu w Atlantica Caldera Village i jak najbardziej polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękny widok na morze i okolicę
Dziękujemy, Pioter83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krommidakis, Διευθυντής, Atlantica Caldera VillageOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear guest

Thank you so much for your nice comments, It will be our pleasure to have you again next summer.

best wishes.