Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

1. Zakwaterowanie w części Pearl. Pokój blisko 30m2, czysty, dobrze wyposażony (sejf, tv-1 polski kanał TVP Polonia, wifi w części Pearl za darmo, minibar, zestaw do kawy i herbaty, klima, wentylator na suficie, stolik, toaletka, fotel, przestronna szafa, szafka na buty z miejscem na walizki)
2. Łazienka wyposażenie standardowe z jednym kosmicznym atutem - podwójny prysznic (obszerna kabina z 2 słuchawkami prysznicowymi po przeciwnych stronach i 1 deszczownicą).
3.Basen+brodzik ok 5 metrów od pokoju (gwar z nad basenu nie przeszkasza, b.dobre wyciszenie zamkniętego pokoju), drugi basen w części Beach - ok 100 metrów od pokoju.
4. Restauracje - główna w części 4 gwiazdkowej (w tym część a la carte) i mniejsza w skrzydle Pearl. Jedzenie smaczne, urozmaicone, nuda raczej nie grozi. Moim zdaniem nieco lepiej gotują kucharze z części Pearl.
5.All inclusive - standard, lokalne alkohole, bary czynne do 23. W części Pearl możliwość zamawiani drinków u kelnera bezpośrednio na basen.
6.Plaża - piaszczysta, łagodne zejście do morza, woda cieplutka. Leżaki i parasole w cenie, ręczniki kaucja 10 euro za szt., 2 prysznice ze słodką wodą.
7.Obsługa - duży atut hotelu, począwszy od recepcji po serwis sprzątający. Wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Codzienne "yes sir, how can i help u sir" - miłe. W restauracji pracuje bardzo sympatyczna i pomocna kelnerka z Polski, Karolina.
8. Hotel z b.dużą ilością rodaków:)

Generalnie polecam, i choć nie mamy z żoną zwyczaju jeździć dwa razy w to samo miejsce, w tym wypadku tego nie wykluczamy.

P.S.

Tzw. "Must have" to wycieczka lokalnym autobusem (bilet 1.8 euro/osoba w jedną stronę) do Chani.

Termin pobytu: sierpień 2018
6  Dziękujemy, Bartłomiej W
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Hotel świetny na spokojne wakacje. Agia Marina to małe turystyczne miasteczko gdzie mieszczą się sklepiki z pamiątkami i małe sklepy spożywcze gdzie naprawdę można kupić wszystko co jest potrzebne. Zakwaterowanie po przyjeździe odbyło się szybko i bez problemu. Zawiodłam się trochę na miejsce w którym zostaliśmy zakwaterowani, ponieważ w ofercie nie było nawet mowy o tych budynkach z dala od wszystkiego. Było to kilka domków w zabudowie szeregowej po drugiej stronie ulicy od głównego budynku i za płotem od części Pearl. Zostaliśmy odizolowani od morza, restauracji, basenów. Wszędzie trzeba było daleko chodzić. Najgorzej było przejść przez ruchliwą ulicę z dzieckiem. Dostawka dla dziecka była na parterze,a nasza sypialnia na piętrze więc to było jakieś nieporozumienie. Jedzenie pyszne i różnorodne,każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa przemiła i bardzo uprzejma. Owoce cudowne. Pozdrawiamy Pana Michalisa że stołówki oraz Pana kierownika stołówki. Plaża czysta,woda cudownie lazurowa i ciepła. Leżaki na plaży wiecznie zajęte nawet przez osoby z innych hoteli. Ogólnie hotel godny polecenia. Na pewno wrócimy

4  Dziękujemy, kasia19822018
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Pokój wykupiliśmy w części 4 gwiazdkowej "Santa Marina Beach". Hotel na odpowiednim / dobrym poziomie pod każdym względem. Doskonała lokalizacja do indywidualnego zwiedzania zachodniej Krety (Chania, Rethymno, Balos, Elafonissi, Samaria, Preveli) - wypożyczalnia aut "Apolonia" przy samym hotelu (cena za mniejsze auto 4 osobowe za 3 dni z pełnym ubezpieczeniem 115 Euro). Pierwsza część 4 gwiazdkowego hotelu z restauracją, głównym barem i beach bare'em w pierwszej linii brzegowej, a druga część hotelu z basenem i barem po drugiej stronie ulicy - różnica tylko w kwestii ceny i widoku z tarasu, ale kto spędza czas w pokoju ? Restauracja z możliwością zjedzenia posiłków z widokiem na morze. Cała infrastruktura utrzymana w czystości. Obsługa na wysokim poziomie - szczególnie "Manu" z baru głównego :-) Jedzenie zróżnicowane i naprawdę bardzo smaczne. Bary dobrze zaopatrzone i dla każdego coś się znajdzie. Animacje dla dzieci i dorosłych zróżnicowane na odpowiednim poziomie (brawo Wiktoria). Kto lubi odpłatnie (5 Euro) poleżakować na plaży pod parasolem to polecam wstać wcześnie rano bo jest dużo chętnych - My na spokojnie po śniadanku ok. 9:00 / 10:00 wbijaliśmy na plaże na leżaki bez żadnych opłat. Po zdaniu pokoju zdjęto mi opaskę, ale żona nie była ze Mną w recepcji i jej nie zdjęto :-) Reasumując hotel naprawdę godny polecenia. Koszt z Itaki za 10 dni z ubezpieczeniem ok. 8800 pln + 30 Euro klimatyczne na miejscu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czesc 5* tylko lepszy standard pokoju (+ ok.6 tys zl), restauracja (1/8 menu restauracji glownej),najdalej do morza, przy basenie brak baru.
4  Dziękujemy, Sebastian041285
Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny hotel.... Hotel położony przy czystej i piaszczystej plaży ,morze czyściutkie i woda ciepła. Hotel czysty i zadbany . Obsługa na bardzo wysokim poziomie ,baaardzo miła i przyjazna ,dbają o gościa na każdym kroku . Jedzenie bardzo dobre
Super opcja zjedzenia posiłków przy plaży z widokiem na morze a wieczorem wypicia pysznych drinków - boskie widoki i super klimat. Kolacja ala carte, przepyszna. .zamówiliśmy ja w dzień naszej rocznicy ślubu i czekała na nas fantastyczna niespodzianka...w dniu samej kolacji jak i dzień po ... Dla dzieci super animacje i przespatyczna Pani Victoria z Itaka -super dziewczyna .Ogólnie wakacje uważam za bardzo, bardzo udane .A wisienką na torcie było przedłużenie nam pobytu w pokoju do godz 18 oraz prezent, winko ,herbatka górska oraz greckie mydełko oliwkowe. Czułam się na prawdę wyjątkowo. Polecam hotel z całego serca
Specjalnie podziękowania dla managera hotelu Peppas Manolis za fantastyczne wakacje i super niespodziankę. Czuliśmy się na prawdę wyjątkowo.

3  Dziękujemy, 160katarzynaz
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu tym byliśmy z przymusu gdyż kilka dni przed wyjazdem biuro podróży Itaka odwołało naszą rezerwację w sąsiednim hotelu Należącym de facto do tego samego właściciela co Santa marina beach.
W hotelu otrzymaliśmy pokoje z widokiem na morze. Jedzenie w restauracji było bardzo dobre. Obsługa również zadowalająca. Jedyny mankament to małe pokoje i małe Łazienki.
Z basenu nie korzystaliśmy lecz chodziliśmy na plażę która jest przepięknie położona, piaszczysta i z lekkim zejściem do morza.

Termin pobytu: maj 2018
3  Dziękujemy, WojtekS550