“Kolacja we dwoje”

Raeti Taverna Restaurant
Nr 11 wśród 116 Restauracje (Agia Marina)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jeśli chcesz spróbować smaków kretenskiej kuchni gorąco polecam. Meze dla dwojga nie jest najtańsza opcja w karcie Ale dostarczy wielu wspaniałych kulinarnych wrażeń. Bardzo miła obsługa gorąca polecam

Dziękujemy, Piotr S

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i świetna obsługa.
Znakomita kuchnia grecka
Na koniec miła niespodzianka.
Polecamy serdecznie

Dziękujemy, Y4366NPbarbarar
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Obsługa, dania wegetariańskie, cena i miejsce wszystko świetne. To wszystko widać zresztą po ilości gości.

Dziękujemy, Tekinga27
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w agia marina!
Po dwukrotnych odwiedzinach mogę z całą pewnością polecić to miejsce każdemu zbłąkanemu podróżnikowi pragnącego zjeść pysznie i w świetnej atmosferze :)

Dziękujemy, Dominika K
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To nasze trzecie wakacje w Agia Marina, i mimo że słyszeliśmy wiele dobrego o tej tawernie dopiero teraz udalo się nam do niej dotrzeć. I trzeba przyznać, że żadna z zasłyszanych opinii nie była na wyrost. Jedzenie wprost wyśmienite. Zamówiliśmy Dakos, Kalitsounia i chleb czosnkowy jako przystawki. Do tego jagnięcinę w ziołach i sosie czosnkowym oraz pizzę Margarita. Wszystkie dania były przepyszne. Do tego tawerna serwuje lokalne piwo. Obsługa bardzo sympatyczna i przyjacielska, każdy czuje się zaopiekowany. Nawet bliskość ruchliwej drogi nie przeszkadza. Uwaga na strome zejście do toalety.

Dziękujemy, annagT8568QH

Raeti Taverna Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agia Marina, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Raeti Taverna Restaurant? Podziel się wrażeniami!