“restauracja”
Palirria Τaverna — recenzja

Palirria Τaverna
Nr 8 wśród 116 Restauracje (Agia Marina)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 5 września 2019

polecam !!! Dobre i smaczne jedzonko!!! porcje duze , jak rowniez na sniadanie, obiad i kolacje!!!!!! pyszne owoce morza!!!!

2  Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie Extra atmosfera fenomenalna obsługa i fajny widok na marze . Polecam ośmiornice i talerz owoców morza

2  Dziękujemy, vincentwerk
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja położona nad samym morzem ,bardzo smaczne potrawy,przemiła obsługa ,fajny klimat ,polecam

2  Dziękujemy, agnieszkasT7403LC
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie,przemiła obsługa,widok przepiękny,polecam w 10000000% Jadalismy z mężem tu codziennie i jeśli kiedykolwiek wrócimy na Kretę to na pewno zawitamy ponownie. CUDOWNIE !!!

2  Dziękujemy, 607patrycjak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: COSTAS L, Ιδιοκτήτης, Palirria ΤavernaOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Thank you very much for your vistits here!! Hope to see you next year again !!

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Nie jesteśmy w stanie z mężem opisać jak wspaniale jedliśmy i czuliśmy się odwiedzając Palirrię. Stołowaliśmy się tam dwa razy dziennie bo pomimo nieśmiałych prób wizyt w innych restauracjach w Agia Marina - z podkulonym ogonem wracaliśmy do Palirri....
PRAWDZIWIE GRECKA KUCHNIA.
Wszystko świeżutkie, podane w punkt, przepyszne owoce morza, wspaniałe mięsa, wyśmienite sery, no bajka!
Kuchnią kieruje Mamma i to z ręki Mammy wychodzą wszystkie dania. Jej syn Kostas i jednocześnie właściciel całego lokalu zawiaduje wszystkim a Lucy....Lucy (żona Kostasa - Czeszka) to jest żywa reklama wszystkiego co w tym lokalu jest najlepsze! - a więc jedzonka, obługi i przeeeemiłej atmosfery.
P.S. pozdrowienia dla Ewcika :)
Lokal w wyśmienitej, romantycznej scenerii, nad samym brzegiem morza.
Obługa wzorowa - Aleksander, jesteś wielki!
Po każdym posiłku niewielka karawka wysokiej jakości rakiji oraz przesłodki arbuzek :)))))
BĘDZIEMY ZA WAMI TĘSKINIĆ!!! DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!!

2  Dziękujemy, polskaela

Thank you very much for your kind words . We are try always for the best. Hope to see you next year again !!

Palirria Τaverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agia Marina, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Palirria Τaverna? Podziel się wrażeniami!