Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Tak to jest że złe wrażenie potrafi przyćmić całość. Tak stało się w tym przypadku. Pokoje wykupione przez Itakę w części Galini Eden (4*) w rzeczywistości wychodzą na grecką ruderę tuż za płotem hotelowym. Wychodzisz na balkon w swoim pokoju hotelowym i widzisz coś takiego przez cały pobyt w tym hotelu. I nie chodzi tu o jeden pokój ale o wszystkie wykupione przez biuro Itaka w tym skrzydle. Hotel sprzedaje te pokoje informując gości, że pokoje te są z widokiem na ogród. Również my nabraliśmy się na to. Reklamowaliśmy pokój na miejscu u rezydenta. Biuro owszem może nam wymienić na inny pokój ale .... uwaga: w tym samym skrzydle=widok dalej ten sam. Biorąc pod uwagę, że hotel do najtańszych w ofercie Itaki nie należy, czujemy się po prostu oszukani.

Termin pobytu: lipiec 2018
5  Dziękujemy, Ireneusz S
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To najgorszy hotel w jakim byłam do tej pory.Kupujac wakacje w Itace za ponad 8 tyś.zl za dwie osoby można bylo spodziewać się lepszych warunków. Kobieta, która nam to sprzedała miała chyba z tego niezła prowizję ,bo zataila parę istotnych rzeczy.
Po pierwsze zdjęcia pokazywane na stronie Itaki, żadne nie przedstawia tego hotelu.WSzystkie są z hotelu sea view -5* i galini beach.Galini eden można porównać do piętrowego baraku , gdzie na parterze śmierdzi kanałami, a na piętrze jest przejście do kładki na plażę , bądź w drugą stronę do hotelu sea view gdzie jest główną restauracja.Od 7 rano do 24 pod pokojami jest ruch i hałas jak na autostradzie.
Restauracja i bar miescil sie w Sea View , wiec zeby zjesc badz sie napic chocby wody trzeba sie wspinac pod stroma górę i kilkadziesiat schodów. Niestety mimo all inclusive pani ,ktora omiatala pokoje i wymieniala reczniki mimo naszych prosb nie dostarczala wody , kawy i mleczka ,mimo ze w pokoju byl czajnik.Musielismy sami sobie zakupic w sklepie.
Widok z pokoju na mury i niedokończona budowę, a od drugiej strony są gospodarstwa mieszkalne i okropny hałas. Jeśli ktoś mówi, że to hotel tylko dla dorosłych to owszem , ale dzieci mieszkające w domach obok i biegające pod twoim pokojem to też fakt . Pokoje brudne, jak weszliśmy w pierwszy dzień i zobaczylam na łóżku szare i dziurawe ręczniki, łzy same cisnely się do oczu.
Plaża mała, przeznaczona na 3 kompleksy budynków. Trzeba rano wstać i lecieć zająć leżak, bo jak było się przed 10 rano to już można było zapomnieć, że będzie gdzie się położyć.
Na terenie całego kompleksu 3 małe baseniki.Na tyle ludzi???
Sama miejscowość jak to określił mój mąż polskie Władysławowo, nic ciekawego. Same bary i sklepiki. Jeśli ktoś chciałby z młodych poimprezowac, żadnych szans.
Jedyny plus tego hotelu to dobre jedzenie. Sklamalabym gdybym napisała inaczej, bo wybór duży. Bar przy plaży i ciepła woda w morzu ,ale to już nie zasługa hotelu.
Ogólne wrażenia, okropne. Nie polecam tego hotelu. Totalna porażka i oszustwo Itaki. Jeśli już to sea view, ale za te pieniądze???

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, agnieszkasulanowska
Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Porównując inne hotele 5 gwiazdkowe to hotelowi Galini osobiście bym dał mocne 3,5 gwiazdki . Personel bardzo miły i generalnie nie ma sie co czepiać ale na pewno nie spodziewajcie sie luksusów . Pokoje troszke zagrzybione i śmiedzi stenchlizną i to dyskwaliwikuje ten hotel aby płacić za 5 gwiazdek .

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie rezerwujcie pokoi na samym dole !!! Grzyb i smród !!!
Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano: 19 października 2017

Ocena trzy jest ogromnym ukłonem w stronę właściciela, który pod sporym naciskiem zamienił nam pokój. Całą winę za sytuację hotel zrzucił na biuro podróży ITAKA, ze strony biura i rezydenta faktycznie oczekiwanej reakcji nie było! Kupiliśmy wycieczkę all inclusive, w hotelu z bocznym widokiem na morze, cena 3150 zł za osobę! Na miejscu okazuje się, że ITAKA w hotelu ma 40 miejsc, w tym 90% to część poza hotelem, z widokiem na rudery, dachy z bojlerami, druty, pola itp lecz widać przez niektóre morze, z części hotelowej wraz z basenem oczywiście można korzystać - informacja od właściciela hotelu. Jak widać na załączonych zdjęciach różnica hotel - przy hotelu jest ogromna! Czytaliśmy opinie o piejących kogutach z uśmiechem na ustach, okazuje się, że faktycznie w pokojach poza hotelem pieje ok 4 nad ranem. Również zgadza się, że jedzenie jest monotematyczne i słabe. Powiem więcej, obiad wykorzystywany jest na kolację, kolacja i resztki z sałatek lecą na bar przy basenie i przy plaży, np. jest sałatka "krabowa", nie zejdzie - jest przy basenie w tortilli, to samo rozdrobniony tuńczyk i mięsa. Śniadania są najlepsze i najświeższe. Stanowiska pizza, pasta, omlet - proszę spojrzeć na czystość oraz używane akcesoria kuchenne, my nie mieliśmy odwagi zjeść. Dania w dużej mierze przypalone, ryby i zupa rybna makabra, a jesteśmy na wyspie! Mąż po 3 dniach kolacji więcej nie jadł, ja raczyłam podniebienie melonem i arbuzem. Mimo że nie jem ale muszę powiedzieć, że mają bardzo duży wybór słodkości, ciastka tureckie, galaretki, lody, które poznanym gościom smakowały bardzo. Hotel bardzo spokojny, bez wieczornej muzyki, przewaga osób 50+, takie greckie sanatorium z nfz, plaża piaszczysta, mała, daleko od części głównej. Okolica - na zdjęciach. Wykupiliśmy dwie wycieczki, na Balos i Elafonissi - polecamy! Balos - rejs i wypoczynek w pięknym miejscu, różowa plaża - po drodze więcej atrakcji, zwiedzania. Sami wybraliśmy się do malutkiej Chani, jest co zwiedzać, pysznie zjeść, kupić prezenty i pamiątki. Wracając do hotelu, obsługa różna, jedni bardzo sympatyczni inni rzucali hasła "kto ma pieniądze, ten ma władze" i o uprzejmości i gościnności nigdy nie słyszeli. Restauracje tematyczne, jeśli mówicie dobrze po angielsku i naciskacie znajdą się, jeśli nie to sorry, wszystko tłumaczone było faktem, że już po sezonie - który dla nich skończył się 30.09.17 my byliśmy 03.10.17 nie wiadomo dlaczego sprzedane zostały takie wycieczki. Ogólnie hotel dla osób, które nie wymagają za wiele, które jadą na wakacje po raz pierwszy, które są na diecie i łakną tylko spokoju i słońca.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano: 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po powrocie do Polski muszę przeczytać jeszcze raz opis hotelu Galini bo mam wrażenie że to nie jest ten sam w którym spędziliśmy ostatnie kilka nocy. Zdecydowanie koszmar architektoniczny słabo skomunikowany z przepełniona restauracją. Grecka jakość wykończenia wnętrz zapach w pokoju jakby właśnie wprowadzono kozy na pastwiska. Znajomi piękny widok boczny na morze z pierszoplanowymi rusztowaniami. O poranku zimną wodą że sprzątaniem słabo. Słabo po prostu

Termin pobytu: wrzesień 2017
4  Dziękujemy, Krzysztof N