Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Dziękujemy za super wakacje spędzone w hotelu. Hotel jest naprawdę bardzo ładny, obsługa na wyższym poziomie. Pokoje są zawsze dobrze sprzątane, miła obsługa w restauracji, jedzenie na różny smak. Również trzeba zwiedzić spa, super procedury i obsługa. Oddzielnie trzeba zwrócić uwagę na super profesjonalnych i miłych animatorów. Spędziliśmy duzo czasu z animaterem Manolo, który zawsze jest uśmiechnięty i otwarty.

Dziękujemy, Анастасия Б
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GaliniSeaView, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, CHC Galini Sea ViewOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for choosing CHC Galini Sea View for your holidays and for taking the time to share your comments on Trip Advisor.

We are delighted to hear that you have enjoyed your stay at our resort and have profited from our facilities
and our famous Cretan hospitality.

Your feedback is important to us and your positive comments encourage us to continue to strive for the best possible service.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce gdzie można wypocząć bez dzieci godny polecenia hotel na wielki plus zasługują animatorzy Kostas Manolo i Dimitris jedne z najlepszych animacji z jakich miałam okazję skorzystać na plus bar blisko basenu gdzie barmani serwują świetne drinki jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie dbali o nas każdego dnia

Dziękujemy, GosiaczekG19

Dear GosiaczekG19,

Thank you choosing CHC Galini Sea View for your holidays.

We are always thrilled to hear that our guests have enjoyed their stay in our resort and that our friendly service-minded staff has done their best to make you feel at home.

Thanks again for your feedback, it is important to us!

Take care and we hope to have the opportunity to welcome you back in the near future.

Kind regards,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Z całą pewnością mogę polecić ten hotel. Duży plus za brak dzieci w hotelu, można wypocząć. Największy plus to obsługa, to bardzo sympatyczni ludzie z którymi łatwo było się zaprzyjaźnić. Wiadomo jak każdy hotel ma rzeczy do których można się przyczepić ale patrząc na całokształt byliśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Kajetan S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GaliniSeaView, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, CHC Galini Sea ViewOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dear Kajetan S,

Thank you for the excellent rating and for taking the time to post a review on Trip Advisor.

experienced first hand our Cretan hospitality.

Your kind remarks regarding our serviced-minded staff are much appreciated and will be passed on!

Thank you again and we hope to have the opportunity to welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pokoje czyste, codziennie sprzątane, na stole zawsze czekała na nas butelka wody. Jedzenie dobre. Serwis zasługuje na 5 gwiazdek!! Duży wybór drinków i napojów w hotelowych barach. Duzy plus za hotel tylko dls dorosłych bez krzykow dxieci. Animacje najlepszą atrakcją hotelu! Zawsze świetnie się bawiliśmy Kostas, Manolo, Dimitri thank you guys! Dzięki wam to był najlepiej spędzony czas ;) Przyjechaliśmy z biurem Itaka a ich funkcja sprowadza się tylko do podpisania umowy a rezydentkę poznaliśmy na spotkaniu następnego dnia po przyjeździe, które na celu miało zaoferowanie wycieczek i wmówienie ludziom żeby nie wypożyczalni samochodów bo Grecy jeżdżą jak wariaci a samochody nie obejmują pełnego ubezpieczenia i nie wszędzie będziemy mogli pojechać a jeżeli to zrobimy to Grecy na nas "doniosą" i będziemy obciążeni. Rezydentka zjawiła się jeszcze następnego dnia na godzinę żeby zebrać opłaty za wycieczki od mniej zdecydowanych i tyle była w hotelu w czasie ośmio dniowego pobytu. A poza tym wprowadziła nas w błąd mówiąc że wejście na Gramvousa jest nie wymagajace i można iść w sandałkach (pytałam czy mam wziąć adidasy) a w rzeczywistości wejście to m.in. wysokie skalne stopnie z drobnymi luźnymi kamieniami. Biuro podróży nie jest godne polecenia.

Dziękujemy, Justyna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GaliniSeaView, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, CHC Galini Sea ViewOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dear Justyna M,

Thank you for taking the time and posting a review of your holiday on Trip Advisor.

It is always a pleasure to hear that our guests have enjoyed their holidays in our care and have benfited
from our famous Cretan hospitality.

Your feeback and kind comments regarding our service and staff are much appreciated and they
encourage an ongoing effort for the very best service possible.

Thanks again and we hope to have the opportunity to welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia 2019 z itaki .Rezerwowałam o wiele wcześniej pokój z widokiem na morze ,nie dość że lot został przesuniety więc do pokoju zakwaterowano nas o 5 rano .Pokój z szafą bez drwi , recepcjonista na moje pytanie o morze wychylił się i pokazał bo centralnie była restouracja .Ja widziałam dach i restaurację no ale było ciemno .Pokój który otrzymaliśmy był pod centralna klimatyzatornią więc wytrzymaliśmy do 7 i poszliśmy do rexcepcji. Kazano nam czekać do 8.Zgłosiliśmy pani menadżer ale tez rezydentce z itaki -cała noc nieprzespana ale ważniesza byał sprzedaż wycieczek więc siedzieliśmy do 11 .pózniej rezydentka stwierdziła że nie wie jakie pokoje itaka wynajmuje i ostatecznie dostaliśmy pokój z widokiem bocznym w morze stracony dzien do południa kolejny dzień.W tym hotelu nie podaja wody mienalnej , rezydentka swierdziła że na Krecie jest dobra woda z kranu i mozna pić..Do lanchu i kolacji podają kranuwe w szlanych butelkach wielorazowych nalewając do kiliszków i pytając czy chcemy jeszcze jakiegoś drinka -śmieszyło mnie to jeszcze. Kranóweczka i coś jeszcze? W recepcji przy reklamacji wszyscy się uśmiechali więc to jest stały punk dla polaków .Obsłucga ogólnie miła,animacji to ja tam poza Bingo i karoke nie widziałam i jeżeli ktoś pisze o dobrych animacjach to chyba dobrych nie widział.Pokój sprzatany codziennie Pościel nie zmieniana przez tydzień. Nie zostawiano wody mineralne w pokoju 2 butelki na pobyt2/8dni . Jezeli nie pójdziemy na kolacje wczesniej to trzeba stać ok 30minut bo pani spawdza listę żeby nikt 2 x nie wszedł .Mnóstwo schodów , brak miejsc na leżakach w holelu przy basenia głównym , oraz brak miejsc na plaży pod parasolami.na paży nie w barze lanchu tyko frytki pizza, tosty,Część drinków płatnych w promociji 6,5eur.Za te pieniadze radzę jechać z TUi do innrgo hotelu i spedzić czas w spokoju bez centralnej klimatyzatorni nad głową.Inni polacy mieli pralnię i cała noc prali i suszyli bo ponoć innnych pokoi nie było. Może innym sie udało ale powinno wszystkim którzy za usługę zapłacili

Dziękujemy, OIOM
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GaliniSeaView, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, CHC Galini Sea ViewOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear OIOM,

Thank you for choosing CHC Galini Sea View for your holidays and for taking the time to post your review on Trip Advisor.

Your feedback is important to us and all remarks are taken into consideration and discussed amongst
department heads as to further improve our services.

I would like to take this opportunity to inform our readers that upon arrival all guests recieve a bottle of wine, bottled water and of coursed coffee facilities in their room.
Water, coffee and tea are replaced every second day.

If there was any discrepancy with this or any other issue our Guest Relations desk is always available to help the guests with anything they may need.

We regret not meeting your standards but hope to have the opportunity to welcome you back in the near future.

Kind regards,