“Pyszne lody w ciekawych smakach, przemiła obsługa”
Domagała — recenzja

Domagała
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Łagów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecamy lody - porzeczkowe, arbuzowe, mango, czekoladowo-orzechowe. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się otworzyć lokal, który jest już prawie gotowy. Na razie przydrożna budka, ale z przemiła obsługą i pysznymi lodami, goframi i kawą.

Dziękujemy, Ja_men_123
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Przydrożny barek i dania typowe dla takich miejsc, można zjeść dania tzw. na szybko, raczej miejsce aby przysiąść na krótką chwilę, standard raczej w drodze do i docelowy

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Arina3012
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne lody,gofry i kawa mrożona. Przemiła obsługa. Za każdym razem gdy jestem w Łagowie wpadam na coś pysznego i nigdy się nie zawiodłam. Polecam serdecznie!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano 22 stycznia 2016

Termin wizyty: sierpień 2015

Domagała — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łagów, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Domagała? Podziel się wrażeniami!