Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Jak sama nazwa wskazuje, bardzo zaciszne miejsce, pieknie polozone. Osrodek super z mega potencjałem: jezioro i z pomostem i nieduża ale zawsze plażą, lasy, plac zabaw. Przemiłe kierownictwo i bardzo pomocny cały personel.
Odnowione domki byly ok, chociaż co do czystosci mielismy pewne zastrzezenia, jednak zostaly one szybko załatwione. Cały pobyt byl przyjemny.
Extra miejsce dla rodzin.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko domki premium - odnowione
Dziękujemy, Britney_1008
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Duży spokojny ośrodek na wczasy pod namiotem lub w domku w lesie z dostępem do jeziora. Spędziłam 5 dni pod namiotem z małymi dziećmi i było cudownie. Bezpiecznie, dzieci miały dużo miejsca do biegania i zabawy - Zacisze mieści się na ogromnej powierzchni lasu. Miła obsługa, gorące prysznice. Plaża jest mała i zacieniona, czysta woda, można wynająć kajaki, na terenie plac zabaw i boisko. Wydaje się, że Zacisze przyciąga rodziny i osoby, które cenią kontkat z naturą i spokój, bez głośnej muzyki i pijackich imprez. Jedynym mankamentem na polu namiotowym była mała ilość i stan (mocno zużyte) stołów i ławek na polu biwakowym.
Jeśli chodzi o domki to część ma już nowy wystrój, część jest w trakcie wymiany starego wystroju typu PRL na nowy. Nowa administracja zdecydowanie pracuje nad podniesieniem standardów z remontami i budową włącznie. Jednak urok Zacisza polega na spokoju i kontakcie z naturą, a kto szuka luksusów, niech lepiej zatrzyma cię w centrum.
Na pewno wrócimy!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano: 7 września 2017

Domek rezerwowałam w lutym. Przez telefon ustalilam wszystkie szczegóły w tym cenę za pobyt 10 dniowy. Dostałam sms i maila z potwierdzeniem umowy.... Na moje szczęście. Gdy przyjechałam na miejsce okazało się że zmienili się właściciele i ceny, o czym nie zostałam poinformowana.... Bardzo niesympatyczna właścicielka poinformowała mnie że w obecnej sytuacji umawiają się z klientami że część kosztów ponosi ośrodek a część klienci!!!! Byłam w szoku ponieważ okazało się że muszę dopłacić 500 złoty. Jednak ja się nie zgodziłam i powiedziałam że mam inną umowę na piśmie i nie zamierzam dopłacać. A domek????!!!! Horror. Grzyb, smród, nie domykające sie okna... Na moje szczęście po godzinie znalazłam inny domek u prywatnej właścicielki... ominęła mnie wątpliwa przyjemność pobytu w osrodku ZACISZE. A więc przemyślcie swój wybór 5 razy zanim tam pojedziecie tym bardziej że w okolicy jest sporo miejsc do wyboru.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijajcie Zacisze z daleka....
Termin pobytu: sierpień 2017
5  Dziękujemy, anikad938
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Lokalizacja ośrodka Zacisze nad samym jeziorem jest ok, z tym że domki w których miałem nieprzyjemność nocować wraz z moją narzeczoną TRAGEDIA!!!! Wchodząc do domku, pięknie capi stęchlizną, pajęczyny w każdym możliwym rogu, podłogi zniszczone, w łazience grzyb grzyba goni, nie ma pomostu, żadnych kładek do wędkowania, również nie posiadają sprzętu wodnego, doba hotelowa zaczeła się od 16ej!! Ceny z kosmosu, bo na weekend , tj od piątku od godziny 16ej do niedzieli do godziny 12ej życzą sobie za ten PRL 516 zł !!! To nie PRL to melina! Nie polecam, nie wracam tam nigdy!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, dawid s
Zrecenzowano: 5 października 2016

Lokalizacja osrodka Zacisze jest kluczowym elementem przy planowaniu wyjazdu do Lagowa; jest to osrodek polozony zdecydowanie na skraju Lagowa (jadac z Zielonej Gory skrecamy w lewo z glownej drogi tuz za tablica Lagow w boczna lesna droge) swietne miejsce jesli ktos szuka ciszy spokoju i domkow polozonych w samym lesie naprawde nad samym jeziorem wsrod drzew, ceni sobie kontakt z przyroda i raczej spartanskie tzw obozowe warunki; Zacisze polozone jest na uboczu piechota dobre 35 min marszu od centrum miasta w samym lesie (nie jak inne ośrodki np przy parku, czy wręcz przy ulicy, w centum miasta gdzie wieczorem slychac gwar turystow itd w Zaciszu jest na serio ciusza i spokoj lasu) jest naprawdę w uroczym miejscu blisko jeziora i pieknych tras spacerowych w lesie ale z drugiej strony dosyć daleko od miejskich urokow wakacyjnych typu lody, kawiarnie, restauracje, sklepy z pamiątkami, zamek, wypozyczalnie sprzętu wodnego, karuzele itd., wiec trzeba się zastanowić co jest dla nas ważniejsze; najbliższy sklep jest miniumum pol godziny piechota przez szutrowa droge lesna a potem miejska asfalowke wiec jak skończy się nam musztarda przy grillu a już wypiliśmy piwko to trzeba zasuwac na piechotę ;) dzieci tez zwykle marudzą za lodami balonami karuzela itd. - tutaj zaciszu szukaliśmy razej czegos innego - kontaktu z natura, przyroda, ciszy spokoju, spacerow wzdłuż jeziora spiewu ptakow itd. i to tutaj znaleźliśmy - piękne miejsce! lokatorzy luksusowych osrodkow z centrum Lagowa tego nie maja; jeżeli natomiast chodzi o warunki panujące w ośrodku to czas zatrzymal się tutaj w PRL-u - również ma to swój urok ale to już zależy co kto lubi; oficjalnie domki maja 2 rozne standardy - my wzielismy te tanszy i rzeczywiście - cena niska, w domku znośnie czysto ale warunki bardzo skromne, meble zużyte, podlogi przetarte, sprzęty raczej do wymiany nie oczekujcie cudow - ja jednak czułam się jakbym znowu była w liceum na obozie harcerskim i bawiłam się swietnie, taki tu jest klimat - otoczenie rekompesuje to w zupelnosci; przy każdym domku jest taras; ośrodek jest duzy, na terenie jest miejsce do grilla, mini place zabaw piaskownica jakies zjezdzalnie huśtawki trampolina dla dzieci, suszarki do ciuchow; plazy jako takiej nie ma - niezbyt mile zejście do wody dla dzieci nie polecam -( my z plazy korzystaliśmy w Lesniku - dla dzieciakow super!- dużo piachu ladna plaza itd.) pomost w Zaciszu również wygląda na slowo honoru- czasy swietnosci ma za soba ale to tez ma swój urok- powrot do przeszlosci i mlodosci kiedy zardzewiale pomosty kojarzyly nam się tylko z romantycznymi zachodami slonca :) najfajniejsze domki oczywiście na uboczu jaknajdalej od portierni i parkingu na samym końcu osrodka - piekna polana cisza spokoj lasu, tylko drzewa dokola (można się przejść spacerem wzdłuż jeziora i zaraz jest dzikie zejście do wody - piękny zakątek;) oczywiście przy zalozeniu ze nie mamy pijanych sasiadow obok w domku :) teren jest pilnowany przez stróża przez 24h na ośrodku jest także pole namiotowe; kontakt z dyrekcja poprawny- kierowniczka kontaktowa jednak rozczarowala nas ponieważ nie dostaliśmy obiecanych wcześniej domkow;domki na samym skraju osrodka w glebi lasu sa zdecydowanie najlepiej usytuowane: zaciszne,spokojne miejsce tuz przy polanie ale troche dalej od glownego pomostu na jezioro; tam tez swieci slonce po południu na tarasie; przewaga osrodka zacisze jest na pewno lokalizacjia która moze być tez jego wada - w zaleznosci czego szukamy; ogolne wrazenie jednak mamy bardzo pozytywne mimo braku luksusow i komfortu XXI wieku kontakt z natura i niska cena to rekompensują - polecamy na weekend rodzinny!

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze domki - najdalej od parkingu
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, monstr1